Palīdzība

   2014. gada 1. jūlijs

   LMT Okartes lietotājiem pieejams 4G internets telefonā

   No šodienas, 1.jūlija, arī LMT Okarte lietotājiem tāpat kā Latvijas Mobilā Telefona pēcapmaksas klientiem tagad ir pieejams zibenīgi ātrais LMT 4G internets. Ieviesti arī jauni un izdevīgāki Internets telefonā pakalpojumi, kas piemēroti 4G lietošanai.  

   „LMT tīkla attīstībā ik gadu iegulda vairāk nekā konkurenti kopā, lai pēc iespējas ātrāk visā Latvijā varētu klientiem piedāvāt modernākos pakalpojumus un augstu kvalitāti. Joprojām esam vienīgie, kas Latvijā klientiem piedāvā 4G internetu telefonā. Patiess prieks, ka tagad izdevies to nodrošināt arī priekšapmaksas klientiem, jo 4G tīkla iespējas sniedz pilnīgi jaunu interneta pārlūkošanas pieredzi,” norāda LMT viceprezidents Ingārs Pūķis.

   Turpmāk visiem LMT Okartes lietotājiem katru mēnesi bez papildu maksas būs pieejams internets 50 MB apjomā (lietošanai Latvijā). Pēc šo 50 MB izmantošanas varēs izvēlēties – līdz mēneša beigām turpināt lietot internetu ar samazinātu ātrumu bez papildu maksas vai iegādāties kādu no jaunajiem interneta pakalpojumiem. LMT Okarte Internets telefonā nedēļai 25 MB maksā 50 centi, 100 MB – 1 eiro un 1,5 GB – 2 eiro. Tos var iegādāties ar īsziņas palīdzību. 

   4G ir jaunākās paaudzes platjoslas interneta tīkls, kas izmanto vismodernāko tehnoloģiju – LTE. 4G nodrošina zibenīgi ātru un stabilu internetu, kā arī īpaši īsu reakcijas laiku – satura ielādes uzsākšana notiek vienā acumirklī. LMT ir plašākais 4G tīkls Latvijā – šobrīd tas pieejams jau vairāk nekā 50% Latvijas iedzīvotājiem. LMT turpina investēt tīkla attīstībā, lai 4G būtu pieejams visā Latvijā. 

   Lai izmantotu 4G iespējas, viedierīcei jābūt 4G tīkla atbalstam, kā arī 4G sim kartei, ko LMT klientu centros var saņemt bez maksas. Puse no jaunajiem viedtālruņiem pārdošanā jau tagad ir ar 4G atbalstu. Tāpat jaunie rūteri internetam mājās vai birojā darbojas 4G tīklā.


   Dalīties ar saiti