Palīdzība

   2015. gada 9. jūnijs

   LMT Okarte kļūst par LMT Karti

    

   Labi jaunumi visiem, kuri lieto LMT Okarti – tagad tā kļuvusi vēl izdevīgāka, turklāt LMT priekšapmaksas kartes lietotājiem ir pieejamas visas LMT iespējas un priekšrocības.

   • Zvani un īsziņas bez ierobežojuma uz lielākajiem tīkliem Latvijā par 1,41 € nedēļā
   • LMT 4G internets telefonā
   • LMT klientu serviss – 64 LMT klientu centri visā Latvijā un bezmaksas diennakts atbalsts pa tālruni 80768076
   • Plašs telefonu un datoru klāsts ar izdevīgiem nosacījumiem
   • LMT tīkla plašais pārklājums

   LMT OKarti turpmāk dēvēsim vienkārši par LMT KARTI, bet no pienākumiem atbrīvotais burts „O” pēc brīža vēl noderēs, kad uzzināsi par jauno pakalpojumu NEDĒĻA SARUNĀM, kas no 9. jūnija aizstās ONedēļu, ONedēļu VISIEM un ONedēļu+ un būs tikpat viegli aktivizējams –, vienkārši nosūtot īsziņu.

   NEDĒĻA SARUNĀM ļauj bez ierobežojuma zvanīt un sūtīt īsziņas uz lielākajiem tīkliem Latvijā (LMT, Amigo, Tele2, Bite, Lattelecom), kā arī lietot 25 MB interneta par zemu un fiksētu maksu – tikai 1,41 €/ned. Izklausās labi? Tā arī ir, tas ir krietni izdevīgāk nekā līdz šim!

   Esam padomājuši arī par tiem, kuri nav lieli runātāji, toties internetā jūtas kā mājās. ONedēļa SMS+WEB turpmāk būs pazīstama ar nosaukumu NEDĒĻA INTERNETAM, turklāt tajā pašā maksā – 1.41 € – būs iekļauts 1 GB interneta, īsziņas bez ierobežojuma, un papildus klāt vēl 10 minūtes zvaniem uz lielākajiem tīkliem Latvijā.

   Kā tas ietekmēs esošos ONedēļas lietotājus?
   Tiem, kuri jau abonē kādu no ONedēļa pakalpojumiem, no jauna nekas nav jāpieslēdz! ONedēļas 7 dienu periodam, kas sācies pirms 9. jūnija, būs spēkā esošie nosacījumi, bet no nākamā perioda jau lietosi jauno pakalpojumu NEDĒĻA. Piemēram, ja ONedēļa VISIEM aktivizēta 5. jūnijā, tā darbosies visas 7 dienas līdz 11. jūnijam, bet no 12. jūnija būs spēkā jaunā NEDĒĻA SARUNĀM.

   Jau esošais tarifu plāns Vienādais turpmāk sauksies Pamattarifs.

   Iepazīsties tuvāk ar LMT priekšapmaksas kartes izdevīgajām pārmaiņām un NEDĒĻU.

   Dalīties ar saiti