Palīdzība

   2014. gada 29. maijs

   LMT OKARTE ar 4G un citas izmaiņas LMT pakalpojumos


   Laiks pozitīvām pārmaiņām! Attīstot arvien mūsdienīgākus risinājumus, vēlamies pastāstīt par vairākām izmaiņām LMT pakalpojumos.


   Labi jaunumi LMT Okartes lietotājiem

   • Īpaši labi jaunumi visiem LMT Okartes lietotājiem – no 1. jūlija ikviens savā viedtālrunī varēs izbaudīt zibenīgo LMT 4G internetu! Ieviesīsim arī jaunus un izdevīgākus INTERNETS TELEFONĀ pakalpojumus, kas piemēroti 4G lietošanai.
    Uzzini vairāk par 4G tehnoloģiju, priekšrocībām un iekārtām, kas atbalsta 4G.
   • Turpmāk visiem LMT Okartes lietotājiem katru mēnesi bez papildu maksas būs pieejams internets 50 MB apjomā (lietošanai Latvijā). Pēc šo 50 MB izmantošanas varēs izvēlēties – līdz mēneša beigām turpināt lietot internetu ar samazinātu ātrumu bez papildu maksas vai iegādāties kādu no jaunajiem interneta pakalpojumiem.
   • Piedāvājot jaunākus risinājumus, aktualitāti zaudē daži esošie LMT Okartes interneta pakalpojumi. Tie būs pieejami vēl mēnesi – līdz 30. jūnijam.
    - Tarifu plāns ODati – tā vietā būs spēkā tarifu plāns OVienādais
    - Internets telefonā ar maksu par MB
    - Ointernets 10 dienām
    - Ointernets 30 dienām
   • Savukārt pakalpojumam Ointernets dienai mainīsies nosaukums. Turpmāk to dēvēsim par INTERNETU TELEFONĀ DIENAI, un ikreiz, kad tas būs nepieciešams, to varēs iegādāties ar īsziņas palīdzību.

   Papildināti LMT pakalpojumu līguma noteikumi
   Vienlaikus vēlamies informēt visus LMT klientus, ka no š.g. 1.jūlija stāsies spēkā papildināti LMT pakalpojumu līguma noteikumi, kas paredz iespējas izmantot izvēles pakalpojumus, atrodoties Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs, un citas labvēlīgas izmaiņas.

   Dalīties ar saiti