Palīdzība

   2001. gada 3. augusts

   LMT noslēdz vēl divus viesabonēšanas līgumus

   Šonedēļ mobilo sakaru tīkla operators Latvijas Mobilais Telefons noslēdzis divus jaunus viesabonēšanas līgumus: 1. augustā ar Bosnijas un Hercegovinas GSM 900 tīkla operatoru Mobilna Srpske un 3. augustā ar Filipīnu iDEN tīkla operatoru Nextel Communications Philippines.

   Līdz šim LMT piedāvāja viesabonēšanu lielākajā daļā Bosnijas un Hercegovinas federācijas teritorijas. Līgums ar Mobilna Srpske nodrošina viesabonēšanu arī Serpskas republikas teritorijā.

   3. augustā noslēgtais līgums ar Filipīnu iDEN tīkla operatoru Nextel ir jau trešais viesabonēšanas līgums ar šo valsti. LMT abonentiem Filipīnās ir pieejams GSM 900, duālais GSM 900/1800 un tagad arī iDEN sistēmas mobilo sakaru tīkls. Turklāt, Nextel piedāvā viszemākos sarunu tarifus zvaniem uz Latviju.

   LMT abonenti var izmantot savus mobilos tālruņus 238 sakaru tīklos 86 valstīs. Kopš pagājušā gada augusta noslēgti 37 jauni viesabonēšanas līgumi un par 8 valstīm pieaudzis to valstu skaits, kurās darbojas LMT viesabonēšana.

   Visplašākā informācija par mobilā tālruņa izmantošanu ārzemēs atrodama LMT Interneta mājas lapā, kā arī izmantojot īsziņu pakalpojumu "Viesabonēšanas uzziņas". Lai informāciju saņemtu īsziņas veidā, attiecīgās valsts nosaukumu jānosūta uz īsziņu pakalpojuma kodu 991111.

   iDEN (Integrated Dispatch Enhanced Network) ir integrēta ciparu mobilo sakaru tīkla un publisko rāciju tīkla sistēma, kas darbojas 800 Mhz diapazonā. iDEN sistēma atšķiras no GSM sistēmas, bet, izmantojot LMT SIM karti un atbilstošus tālruņus, ir iespējama viesabonēšana starp GSM un iDEN tīkliem.

   Dalīties ar saiti