Palīdzība

   2019. gada 24. janvāris

   LMT nominēts prestižajai Global Mobile Awards 2019 balvai

   LMT viedtelevīzija nominēta starptautiskajai nozares balvai Global Mobile Awards 2019 (GLOMO Awards) līdzās tādiem nozares milžiem kā Deutsche Telecom, Verizon un Ericsson, paziņojusi starptautiskā telekomunikāciju nozares asociācija GSMA.


   LMT Mājas viedtelevīzija saņēmusi nomināciju divās kategorijās: “Labākā mobilo tehnoloģiju inovācija” (Best Mobile Technology Breakthrough) un “Eiropas 5G celmlauzis” (European 5G Pioneer).

   “GLOMO ir pasaules mēroga iespēja atzīmēt visiedvesmojošākos un inovatīvākos risinājumus mūsu nozarē, izceļot tos uzņēmumus un personības, kas ir celmlauži it visā – no 5G līdz jaunām biznesa iespējām un inteliģentai savienojamībai,” norādīja GSMA vadītājs Džons Hofmans. “Balvas piesaista ļoti daudz augstas kvalitātes pieteikumu, tāpēc saņemt nomināciju ir liels panākums,” paziņojumā uzsvēra Džons Hofmans.

   “Viedtelevīzija, kas darbojas mobilajā platformā, ir viens no mūsu visizaicinošākajiem projektiem, kuru pilnībā attīstījām atbilstoši LMT jaunajai inovāciju stratēģijai. Turklāt tas ir viens no pirmajiem šāda veida risinājumiem Eiropā. Prognozēju, ka līdz ar 5G tīkla attīstību pieprasījums pēc viedtelevīzijas arvien pieaugs. Jau šobrīd katrs ceturtais LMT Internets mājai pakalpojuma lietotājs izmanto arī LMT viedtelevīziju. Priecājos, ka mūsu paveikto novērtē arī starptautiskā līmenī,” uzskata Juris Binde, LMT prezidents.

   Kategorijā “Eiropas 5G celmlauzis” līdz ar LMT nominēti tādi telekomunikāciju inovāciju flagmaņi kā Deutsche Telekom, Ericsson, Telia Company un Vodafone. Savukārt kategorijā “Labākā mobilo tehnoloģiju inovācija” līdz ar LMT nominēti Huawei, KT, Elisa Corporation, Verizon Wireless & Accenture. Uzvarētāji tiks paziņoti īpašā ceremonijā 26. februārī “Mobile World Congress” laikā Barselonā.  

   GLOMO Awards ir prestižākā balva mobilo sakaru nozarē, ko pasniedz pasaulē vadošā mobilo sakaru nozares asociācija - GSMA. Kā atzinība par izcilību mobilo sakaru tehnoloģijās tā tiek pasniegta katru gadu kopš 1996. gada. Līdz šim to saņēmuši arī dažādi starptautiski labi atpazīstami zīmoli kā Apple, Microsoft, Netflix, Nokia, Huawei, Samsung, Amazone un citi.


   Dalīties ar saiti