Palīdzība

   2019. gada 5. februāris

   LMT nākotnē saredz trešdaļu apgrozījuma eksporta tirgos

   Sekojotnozares tendencēm, LMT eksporta īpatsvars nākotnē varētu pieaugt līdz pat 30%uzņēmuma apgrozījuma. Tas iespējams, pateicoties 5G ienākšanai un LMT inovācijuprojektiem, kurus februāra beigās LMT kopā ar partneriem prezentēsarī pasaulē vadošajā mobilo tehnoloģiju notikumā Mobile World Congress (MWC)Barselonā.

   “Līdz ar mobilā interneta straujo izplatību un 5G tehnoloģiju ienākšanutelekomunikāciju nozare piedzīvo nozīmīgas pārmaiņas. Šis ir brīdis, kuru,gudri izmantojot, Latvija var attīstīt kompetenci un gūt papildu ienākumusmobilo tehnoloģiju jomā no eksporta tirgiem. Visi vajadzīgie priekšnoteikumimums jau ir – gan viens no pasaulē efektīvākajiem tīkliem, gan zinošispeciālisti, kas ik dienas rada inovatīvas idejas un, sadarbojoties arpartneriem, atrod veidus to realizācijai,” norādīja LMT prezidents Juris Binde.

   Lai uzrunātu potenciālosklientus ārvalstīs un paplašinātu eksporta tirgus, LMT jau otro gadu piedalīsiespasaulē vadošajā mobilo tehnoloģiju izstādē MWCBarselonā. Tajā LMT iepazīstinās ar tehnoloģiju inovācijām četros virzienos: produkticitiem operatoriem – zvanu centrāles risinājums mobilajā tīklā unviedtelevīzija; digitālo ceļu un savienoto auto tehnoloģijas; lietu internetasensori un vārtejas; glābšanas droni ar datorredzi un bezpilota lidaparātusatiksmes pārvaldības risinājums. Jau ziņots, ka LMT šogad nominētsstarptautiskajai telekomunikāciju balvai GlobalMobile Awards 2019 (GLOMO Awards) divās kategorijās –“Eiropas 5G celmlauzis” un “Labākā mobilo tehnoloģiju inovācija” par LMTviedtelevīziju.

   Līdzīgi kā pērn, arīšogad, lai iekarotu MWC apmeklētāju uzmanību, LMT stends veidots kā laikmetīgāsmākslas objekts. Tās autori ir starptautisku atzinību guvušie Latvijas māksliniekiKatrīna Neiburga un Andris Eglītis. Par stenda galveno materiālu izvēlētaLatvijas dabas bagātība – kūdra, kas izcels Latviju kā ilgtspējīgu uninovācijām auglīgu vidi.

   MWC ir viens nopasaules vērienīgākajiem notikumiem mobilo tehnoloģiju jomā, kas šogad no 25.līdz 28. februārim norisināsies jau 32. reizi. Tas ik gadu pulcē vairāk nekā110 000 apmeklētāju, dalībnieku un lektoru. Izstādē ierīču ražotāji,pakalpojumu sniedzēji un izstrādātāji prezentē savus jaunākos sasniegumusmedijiem, potenciālajiem sadarbības partneriem un citiem interesentiem. MWCprezentētās tehnoloģijas un produkti nosaka gada aktuālās tendences, tāpēc dalībiekiemun viesiem šis ir ļoti nozīmīgs pasākums, kurā piedalās pasaules ietekmīgākiemobilo tehnoloģiju uzņēmumi.

    


   Dalīties ar saiti