Palīdzība

   2007. gada 16. aprīlis

   LMT M-pirkums būtiski paplašina pircēju un pārdevēju ērtības

   LMT ir radījis M-komercijas pakalpojumu norēķinu modeli, kas ļauj mobilā tālruņa lietotājam apmaksāt pakalpojumus no sava bankas konta jebkurā laikā un vietā.

   Pakalpojums M-pirkums apvieno bankas konta un mobilā tālruņa priekšrocības, ļaujot lietotājam veikt mobilo pirkumu jeb M-pirkumu jebkurā vietā, kur pieejams LMT sakaru tīkls, veicot samaksu par preču un pakalpojumu iegādi no sava bankas konta. Šāds samaksas veids ir ļoti piemērots un paver plašas iespējas impulsīviem pirkumiem, ieraugot interesantu piedāvājumu, piemēram, televīzijā, internetā vai žurnālā. Iepirkšanās zonu tagad var paplašināt līdz patērētājam un pastāvīgi atrasties tam blakus, tādējādi radot jaunas iespējas tirgotājiem sasniegt potenciālos pircējus.

   LMT prezidents Juris Binde: „LMT izveidotais piedāvājums aktivizēs biznesu, sniedzot iespēju pārdevējam vienmēr atrasties blakus pircējam neatkarīgi no atrašanās vietas. Šobrīd jau darbojas pirmais M-pirkuma sadarbības piemērs – Hansabankas Mobilās bankas klienti var ērti iegādāties portāla DoReMi.lv piedāvāto latviešu un ārvalstu izpildītāju mūziku MP3 formātā, ielādējot to savā datorā vai mobilajā tālrunī. LMT ir radošs uzņēmums, kas atvērts sadarbībai, piedāvājot klientiem arvien jaunus un ērtākus pakalpojumus. Turpmāk paredzēts paplašināt sadarbību, piesaistot bankas un jaunus pakalpojumu sniedzējus.”

   M-pirkums ļauj iegādāties preci vai pakalpojumu visur, kur ir LMT pārklājums. Pēc klienta sūtītās īsziņas banka izpilda maksājumu, bet pārdevējs informāciju par samaksu saņem tiešsaistes režīmā. Izmantot M-pirkumu ir droši, jo LMT un bankas kontrolētajā samaksas procesā lietotāja finansiālie dati netiek pārsūtīti – ne bankas konta, ne kredītkartes numurs.

   LMT tīklā darbojas vairāk nekā 800 bāzes stacijas. LMT nodrošina sakaru tīkla pārklājumu 97.76% Latvijas iedzīvotāju un 99% valsts teritorijas.

   Dalīties ar saiti