Palīdzība

   2003. gada 12. jūnijs

   LMT klientu aptaujas un loterijas galveno balvu saņem rīdziniece

   Noslēgusies LMT abonentu aptauja un loterija, kuras galveno balvu - automašīnu Peugeot 307 SW - laimējusi rīdziniece Līga Ruško.

   "Uzreiz pēc izlozes rezultātu paziņošanas man piezvanīja vairāki sveši cilvēki, vienkārši tāpat – lai apsveiktu un priecātos līdzi", stāsta loterijas uzvarētāja Līga Ruško. Piedalīties aptaujā Līgu pierunājis tēvs. Līdz pat pēdējam brīdim viņš nevarējis noticēt, ka tieši meitas aizpildītā anketa izrādījusies veiksmīgākā.

   Loterijā tika izlozēts arī mobilais tālrunis ar iebūvētu fotokameru Nokia 7250, septiņi mobilie tālruņi Siemens S55 ar fotokameru Quick Pic, septiņi mobilie tālruņi Samsung V200 un 100 bezmaksas sarunu minūtes 100 loterijas dalībniekiem. Galvenā laimesta izloze tika rādīta LNT 8. jūnijā, bet izlozes rezultāti tika publicēti 9. jūnijā laikrakstā Diena un Čas. Visi loterijas uzvarētāji par saņemtajām balvām tika informēti arī personīgi.

   LMT klientu aptaujā un loterijā varēja piedalīties visi LMT klienti, kas nosūtīja pa pastu vai personīgi nogādāja jebkurā LMT Abonentu apkalpošanas centrā aizpildītu aptaujas anketu. LMT abonenti aptaujas anketas saņēma pa pastu, taču tās varēja saņemt arī visos LMT Abonentu apkalpošanas centros vai aizpildīt LMT mājas lapā internetā.

   LMT klientu aptauja tika rīkota jau astoto gadu pēc kārtas. Šogad tajā piedalījās 82 tūkstoši uzņēmuma klientu, no tiem 11 tūkstoši aptaujas anketas aizpildīja internetā. Klientu atsaucība, piedaloties aptaujās, vienmēr bijusi liela un arī šogad tās dalībnieku skaits palielinājās atbilstoši uzņēmuma klientu skaita pieaugumam.

   Lai gan loterija ir jau noslēgusies, tomēr aptaujā iegūtie rezultāti un LMT klientu ierosinājumi vēl tiek apstrādāti. Klientu aptauja ir viens no galvenajiem informācijas avotiem, lai uzlabotu LMT pakalpojumu kvalitāti un palielinātu to daudzveidību atbilstoši klientu vēlmēm.

   15. maijā LMT klientu skaits sasniedza 509 807, kas ir 21.91% Latvijas iedzīvotāju. LMT tīkls nodrošina sakarus 96.53% valsts teritorijas, sniedzot iespēju izmantot mobilos tālruņus 96.35% Latvijas iedzīvotāju.

   Dalīties ar saiti