Palīdzība

   2014. gada 29. aprīlis

   LMT klientiem pieejamas LMT DIGITAL videolekcijas


   Mārketinga un sociālo mediju konference LMT Digital 2014 kļuvusi par nozares speciālistu vislabāk apmeklēto pasākumu klātienē, un tiešsaistē to vēroja vēl četras reizes vairāk cilvēku, padarot šo konferenci par vienu no skatītākajiem pasākumiem Latvijā.

   LMT klientiem, kas nepiedalījās konferencē vai vēlas runātājus redzēt vēlreiz, m.lmt.lv ir iespēja noskatīties konferences prezentācijas, videolekcijas, kā arī interesantas intervijas ar lektoriem.

   LMT Digital 2014 uzstājās trīs nacionāla mēroga, kā arī seši ārvalstu eksperti un viedokļu līderi. Kopumā konferencē piedalījās vairāk nekā 350 uzņēmumu vadītāju, mārketinga speciālistu, aģentūru pārstāvju un digitālo platformu piekritēju. Savukārt iespēju vērot pasākumu tiešsaistē izmantoja vairāk nekā 1500 interesentu. Līdz ar to likumsakarīgi, ka konferences norises dienā atslēgvārds ar konferences nosaukumu (#LMTDigital2014), ko izmantoja komunikācijā sociālajos tīklos, kļuva par vispopulārāko Latvijā.

   LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis: “Straujais datu patēriņa pieaugums ikdienā LMT tīklā apliecina – vairums iedzīvotāju arī Latvijā vairs nespēj savu dzīvi iedomāties bez stabila, ātra un jebkurā vietā pieejama mobilā interneta. Galvenais ekrāns, kurā mēs šobrīd visvairāk ieskatāmies, ir mobilais telefons. Līdz ar to viedierīces jau ir mainījušas Latvijas iedzīvotāju ikdienu, liekot mainīties arī mārketinga un sociālo mediju videi.”

   Dalīties ar saiti