Palīdzība

   2023. gada 12. jūnijs

   LMT klientiem Apple Watch ierīcēs pieejama arī viesabonēšana

   No šodienas LMT klienti Apple Watch ierīces var pilnvērtīgi izmantot (zvanīt, izmantot datu pārraidi un sūtīt iMessages) arī viesabonēšanā.  

   “Pagājušajā gadā pirmie Latvijā sākām piedāvāt Multi-SIM pakalpojumu Apple Watch viedpulksteņiem. Lai nodrošinātu mūsu klientiem maksimāli pilnvērtīgu Apple viedpulksteņu lietošanas pieredzi, uzreiz uzsākām arī viesabonēšanas testēšanu un tagad no Apple saņēmām apstiprinājumu, ka LMT ir kvalificēti viesabonēšanas nodrošināšanai,” stāsta LMT prezidents Juris Binde.

   Jaunā viesabonēšanas funkcija būs pieejama klientiem, kuri izmanto iPhone 8 un jaunākus telefonus ar vismaz iOS 16.4 programmatūras versiju, kā arī Apple Watch 5 un jaunākus viedpulksteņus ar jaunāko OS 9.4 programmatūras versiju. 

   Lai ar viedpulksteni veiktu un saņemtu zvanus ārzemēs, tam jābūt pieslēgtam ārzemju tīklam, kurā pieejama VoLTE zvanu tehnoloģija, nekādas citas papildu darbības klientiem nav jāveic. Šobrīd VoLTE viesabonēšana LMT klientiem pieejama vairāk nekā 20 valstīs, un to skaits turpina palielināties. VoLTE pieejamību noteiktos ārzemju tīklos iespējams pārbaudīt LMT mājas lapā. Pie attiecīgā ārvalstu tīkla būs norāde "VoLTE”.

   Dalīties ar saiti