Palīdzība

   2010. gada 7. maijs

   LMT klienti hokeja tiešraides varēs skatīties telefonā

   Latvijas Mobilais Telefons nodrošina klientiem iespēju vērot Pasaules hokeja čempionāta spēļu tiešraides un spēļu Zelta mirkļus savā mobilajā telefonā. Līdz ar to LMT abonenti un O!Kartes lietotāji varēs sekot līdzi mūsu hokejistu gaitām arī laikā, kad neatradīsies pie televizora. Tiešraides tiek nodrošinātas sadarbībā ar TV3.

   LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis: „LMT plašais un jaudīgais sakaru tīkls, kā arī 50% klientu mobilo tālruņu aparātu šobrīd nodrošina iespēju ērti jebkurā laikā un vietā ar ierīci, kas kādreiz bija paredzēta tikai sarunām, skatīties arī televīzijas pārraides. Kā liecina skatītāju statistika, ļoti daudz klientiem ir interese par televīzijas pārraižu skatīšanos ārpus mājas, kur nav pieejams televizors, piemēram, pa ceļam uz darbu vai skolu.”

   Mobilā TV ir pieejama visiem LMT abonentiem, kuri lieto internetu un kuru mobilie tālruņi atbalsta multivides straumēšanu. Īpaši izdevīgi Mobilo TV var skatīties, izmantojot pakalpojumu „Internets telefonā”, kas par fiksētu maksu – tikai 3 latiem mēnesī – piedāvā iespēju pārlūkot internetu savā telefonā.

   LMT iepriekš nodrošināja arī LTV7 Ziemas Olimpisko spēļu tiešraides no Vankūveras. Piemēram, Latvijas hokeja izlases Ziemas Olimpisko spēļu turnīra pirmo spēli ar Krieviju savā mobilajā telefonā toreiz noskatījās vairāk nekā 20 000 LMT klientu.

   Lai skatītos hokeja spēles, mobilā tālruņa WAP pārlūkprogrammā jāatver LMT portāls http://wap.lmt.lv un jāizvēlas sadaļa „Hokejs”. LMT Mobilā TV piedāvā tiešraidē skatīties arī šādus kanālus: LNT, TV5, LMK, LZK, Pirmo Baltijas kanālu, Pirmo Baltijas Mūzikas kanālu un RenTV-Baltija, kā arī interesantākos televīzijas ziņu un izklaides raidījumu sižetus.

   LMT ir tirgus un tehnoloģiju līderis, nodrošinot klientiem plašāko tīkla pārklājumu Latvijā un inovatīvus pakalpojumus augstā kvalitātē. Gan tehniskie mērījumi, gan pakalpojumu lietotāju pieredze apliecina, ka LMT ir kvalitātes līderis tirgū. Vairāk nekā 56% iedzīvotāju Latvijas faktu veiktajā aptaujā atzinuši LMT kā kvalitatīvāko operatoru, un LMT uzrādījis visaugstākos rezultātus jaunākajos Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) veiktajos pakalpojumu kvalitātes mērījumos.

   Dalīties ar saiti