Palīdzība

   2003. gada 7. aprīlis

   LMT klienti aptaujā var laimēt automašīnu Peugeot 307 SW

   No 7. aprīļa līdz 7. maijam LMT rīko ikgadējo klientu aptauju, kurā var iesaistīties visi uzņēmuma abonenti un OKartes lietotāji. Aptaujas dalībnieki vienlaicīgi piedalās arī automašīnas Peugeot 307 SW izlozē.

   Klientu aptaujas LMT tradicionāli rīko katru gadu. Aptaujas mērķis ir iegūt iespējami plašāku informāciju par LMT klientu vajadzībām, lai atbilstoši tām pilnveidotu pakalpojumu klāstu. LMT klienti vienmēr aktīvi piedalās aptaujā, jo šis ir ērtākais veids kā informēt par savām vēlmēm un veicināt sekmīgu sadarbību.

   LMT abonenti aptaujas anketas saņems pa pastu, taču tās var saņemt arī Abonentu apkalpošanas centros, izdrukāt no LMT un OKartes mājas lapas vai aizpildīt tieši internetā. Aizpildīto anketu līdz 7. maijam jānogādā jebkurā LMT Abonentu apkalpošanas centrā vai jānosūta pa pastu adresātam "Latvijas Mobilais Telefons, Ropažu ielā 6, Rīgā, LV-1039", uz aploksnes norādot "Auto LMT klientam!". Par katru pieslēguma numuru var iesniegt tikai vienu anketu.

   Papildus galvenajai balvai – automašīnai Peugeot 307 SW - tiks izlozēts mobilais tālrunis ar iebūvētu fotokameru Nokia 7250, septiņi mobilie tālruņi Siemens S55 ar fotokameru Quick Pic, septiņi mobilie tālruņi Samsung V200 un 100 bezmaksas sarunu minūtes 100 loterijas dalībniekiem. Galvenā laimesta izloze tiks rādīta LNT 8. jūnijā, bet visi izlozes rezultāti tiks publicēti 9. jūnijā laikrakstā "Diena" un "Čas". Loterijas uzvarētāji saņems arī informatīvu īsziņu.

   Loterijas noteikumus var uzzināt LMT un OKartes interneta mājas lapā vai Abonentu apkalpošanas centros. Rīgā LMT Abonentu apkalpošanas centri atrodas Ropažu ielā 6, Tirgoņu ielā 13, Dzelzavas ielā 17, Vienības gatvē 51, Brīvības ielā 55 un lidostā "Rīga". Reģionālie centri atrodas Daugavpilī, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā un Ventspilī.

   15. martā LMT bija 493 048 klienti, kas ir 21.16% Latvijas iedzīvotāju.

   Dalīties ar saiti