Palīdzība

   2016. gada 6. septembris

   LMT Kartei būs trīs pamattarifi   Vai esi kādreiz piedzīvojis, ka nauda priekšapmaksas kartes kontā beidzas tieši tad, kad piezvanīt vajag vairāk nekā... ēst? Vai arī – papildini par 1 €, bet izrādās, ka tas ir par maz, lai izmantotu lielisko pakalpojumu NEDĒĻA SARUNĀM, kas ļauj zvanīt un sūtīt īsziņas Latvijā BEZ IEROBEŽOJUMA par fiksētu maksu nedēļā... Lai palīdzētu izvairīties no šādām ķibelēm, ar 11.10.2016. būs spēkā trīs pamattarifi zvaniem uz lielākajiem tīkliem Latvijā. Lai iegūtu izdevīgāku zvanu tarifu, papildini LMT Karti retāk, bet par lielāku summu.

   Tavi ieguvumi
   • Turpmāk zvanu tarifs būs atkarīgs no summas, ar kādu papildināsi LMT Kartes kontu – jo lielāka iemaksātā summa, jo izdevīgāks un zemāks tarifs. 
   • Papildinot kontu ar lielāku summu, iegūsti garākus avansa derīguma un lietošanas termiņus.
   • Sirdsmiers ilgākam laikam :)
   Avansa papildināšanas summa (€)Zvanu pamattarifs (€/min)
   0.01 – 3.490.19
   3.50 – 9.990.14
   10.00 un vairāk0.09
   Aktivizējot jaunu LMT Kartes numuru, līdz pirmajai konta papildināšanas reizei spēkā pamattarifs 0.1097 €/min.

   Atceries, ka Tev vienmēr ir iespēja apsvērt pakalpojumu izmantošanu un izvēlēties arī LMT Kartes pakalpojumus, kas piedāvā neskaitīt zvanu minūtes un interneta MB – ja vēl neesi aktivizējis NEDĒĻA SARUNĀM un NEDĒĻA INTERNETAM par 1.41 €/nedēļā (katrs), izdari to tagad!

   Papildus laba ziņa visiem ceļotājiem – ES/EEZ valstīs LMT Kartes tarifs zvaniem uz Latviju un vietējiem numuriem* konkrētajā valstī no 11.10.2016. būs 0.15 €/min.

   * Mobilie un fiksētie tīkli, izņemot informatīvos dienestus, bezmaksas tālruņus un paaugstinātas maksas pakalpojumus.

   Dalīties ar saiti