Palīdzība

   2008. gada 14. maijs

   LMT investējis gandrīz 250 miljonus latu

   Turpinot stingri ievērot augstus apkalpošanas un pakalpojumu kvalitātes standartus, Latvijas Mobilais Telefons 2007. gadā ir veicis kapitālieguldījumus 24,3 miljonu latu apmērā. Tās ir ievērojami lielākas investīcijas attīstībā kā konkurentiem Tele2 un pat tirgus jaunienācējam Bite.

   Kopš LMT dibināšanas kopējie kapitālieguldījumi pārsnieguši jau 246 miljonus latu. Šīs investīcijas ļāvušas LMT izveidot vienu no modernākajiem mobilo sakaru tīkliem Eiropā. LMT tīkla pārklājums, tai skaitā arī mobilajam internetam ir vairāk nekā 99% Latvijas teritorijas. Tāpēc nav nejaušība, ka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK), veicot mobilo sakaru operatoru kvalitātes mērījumus 2007. gadā, atzinusi LMT kā kvalitatīvāko visos galvenajos parametros.

   2007. gadā LMT spējis veiksmīgi atrisināt lielāko daļu uzdevumu un noslēgt pārskata gadu ar lielāko apgrozījumu – 199,8 miljoni latu un peļņu – 63,4 miljoni latu LMT vēsturē. Katru gadu palielinās arī valsts budžetā samaksāto nodokļu apmērs, kas ierindo LMT desmit lielāko Latvijas nodokļu maksātāju sarakstā. 2007. gadā kopējie samaksātie nodokļi sasniedza 39,7 miljonus latu.

   LMT prezidents Juris Binde: “Sasniegtie rezultāti apliecina LMT spēju ātri un elastīgi piemēroties tirgus apstākļiem. Joprojām LMT ir mobilo sakaru tehnoloģiju līderis Latvijā, jo rūpējas, lai pēc iespējas plašākam iedzīvotāju lokam nodrošinātu modernākos pakalpojumus nemainīgi augstā kvalitātē. Viens no aktuālākajiem darbiem arī šajā gadā ir trešās paaudzes mobilo sakaru tīkla paplašināšana, kas daudzus jau pamudinājusi ne tikai tālruni, bet arī savu datoru pieslēgt mobilo sakaru tīklam un izmantot mobilo internetu. Ātrgaitas datu pārraide sniedz plašākas iespējas arī uzņēmējiem jaunu mobilo sakaru pakalpojumu izmantošanā.”

   Pērn nozīmīgas investīcijas tika veiktas trešās paaudzes (UMTS) ātrgaitas mobilo sakaru tīkla attīstībā. LMT ir izveidojis plašāko UMTS tīklu Latvijā, kas jau gada nogalē bija pieejams visos Latvijas rajonu centros un citās lielākajās pilsētās. Tā rezultātā strauji palielinājies LMT datora mobilā interneta pakalpojuma iBirojs lietotāju skaits.

   Nozīmīgākais LMT sasniegums 2007. gadā ir klientu apmierinātība – saskaņā ar Eiropas tirgus izpētes kompānijas EPSI Rating veikto pētījumu LMT ir vislojālākie klienti mobilo telekomunikāciju nozarē Latvijā.

   Dalīties ar saiti