Palīdzība

   2014. gada 18. augusts

   LMT ievieš pakalpojumu ATVĒRTAIS un atceļ divu gadu līgumu ēru

   No šodienas, 18. augusta Latvijas Mobilais Telefons (LMT) piedāvā jaunu viedtālruni lietot tik ilgi, cik klients vēlas. Pēc tam to var atdot atpakaļ LMT vai mainīt pret citu. Turpinot inovatīvu risinājumu ieviešanu tirgū, LMT piedāvā jaunu pakalpojumu ATVĒRTAIS un izbeidz ēru ar divu gadu līgumiem un piesaisti pakalpojumu lietošanai. Turklāt LMT pakalpojums ATVĒRTAIS ir pieejams arī citu operatoru klientiem. 

   „Jauno pakalpojumu varētu salīdzināt ar populāru filmu galvenajiem varoņiem, kuri vienmēr jauni un gandrīz nemirstīgi. Ar ATVĒRTO klientam viedtālrunis arī būs vienmēr jauns un gandrīz nemirstīgs, jo tagad var visu laiku izvēlēties jaunu modeli vai izmēģināt dažādus ražotājus. Mēs mainījām tirgu ieviešot BRĪVĪBU, lai nav jāskaita minūtes. Tagad darām to pašu ieviešot ATVĒRTAIS, lai nav vairs jāskaita gadi,” norāda LMT prezidents Juris Binde. 

   Jaunais LMT pakalpojums ATVĒRTAIS piedāvā jaunu viedtālruni lietot par tādu pašu mēneša maksu kāda telefonam bija noteikta iepriekš ar divu gadu līgumu. Minimālais viedtālruņa lietošanas termiņš ir 6 mēneši. Pēc tam klients var turpināt lietot to pašu telefonu, paņemt citu modeli vai vienkārši atdot tālruni atpakaļ LMT bez līgumsoda. Pēc 24 mēnešiem pakalpojuma ATVĒRTAIS ikmēneša maksai piemēros 100% atlaidi.

   Par LMT:
   LMT ir tirgus līderis gan pēc klientu skaita, gan apgrozījuma, gan tīkla pārklājuma. Visā Latvijas teritorijā ir pieejams LMT ātrgaitas 3G internets un jau 69 % iedzīvotāju ir pieejams īpaši ātrais un stabilais LMT 4G internets. Tikai LMT klientiem Latvijā ir pieejams 4G arī telefonos.  

   Ikgadējā „Uzņēmumu reputācijas topā” LMT atzīts par uzņēmumu ar desmit gadu laikā labāko reputāciju Latvijā. Tāpat LMT ir „Latvijas patērētāju Mīlētāko zīmolu” un „Latvijas iekārojamāko darba devēju topa” augšgalā.

   Dalīties ar saiti