Palīdzība

   2007. gada 28. augusts

   LMT ievieš jaunus viesabonēšanas tarifus visā pasaulē

   No 2007. gada 30. augusta LMT ievieš jaunus, vienkāršotus viesabonēšanas tarifus ne tikai Eiropā, bet arī citās pasaules valstīs, ar kurām LMT ir noslēgti viesabonēšanas līgumi. Turklāt tagad tarifu plāns ir sagatavots plašākiem reģioniem, lai klientiem būtu ērtāk pārskatīt un atcerēties cenas zvaniem ārvalstīs.

   Zvanu saņemšana un zvanu veikšana Eiropas Savienības dalībvalstīs ir kļuvusi gandrīz uz pusi lētāka. Atsevišķos tīklos tarifi zvanu saņemšanai samazināti līdz pat 62%, bet zvaniem uz Latviju – līdz pat 74%. Mainīti arī starptautisko zvanu tarifi. No 30. augusta LMT klientiem, piemēram, zvaniem uz Eiropas valstīm tarifs samazināts līdz pat 33%.

   LMT prezidents Juris Binde norāda: „LMT ir gandarīts, ka ES Viesabonēšanas regula samazinājusi vairumtirdzniecības tarifus, par kuriem telekomunikāciju tīklu operatori norēķinās savstarpēji. Tieši tie bija iemesls reizēm nesamērīgi augstiem viesabonēšanas tarifiem. Tagad mums kā salīdzinoši mazam operatoram ir izdevies saņemt finansiāli izdevīgus tarifus no lielajiem operatoriem un tāpēc saviem klientiem varam piedāvāt zemākas cenas.”

   Atrodoties ārvalstīs, LMT iesaka klientiem izvēlēties LMT draudzīgo operatoru, kas atzīmēts ar smaidiņa simbolu :-), jo tarifi šajos tīklos ir vēl zemāki. Savukārt zvaniem uz mājām ieteicams izmantot pakalpojumu Atzvans, ja vien ārvalstu operatora tīklā nav salīdzinoši augsti tarifi par zvanu saņemšanu.

   LMT ir viesabonēšanas līgumi ar mobilo telekomunikāciju tīklu operatoriem 164 pasaules valstīs. Ar viesabonēšanas tarifiem var iepazīties LMT mājas lapā: www.lmt.lv.

   Dalīties ar saiti