Palīdzība

   2014. gada 5. novembris

   LMT ievieš 4G+ standartu ar divreiz ātrāku 4G internetu

   Latvijas Mobilais Telefons (LMT) šodien pirmo reizi Latvijā ieviešjaunu tehnoloģiju – 4G+ jeb LTE Advanced, kas ļaus klientiem divkārtīgipalielināt LMT 4G jau tā lielo interneta ātrumu mobilajos telefonos un rūteros.4G+ tehnoloģijas priekšrocība ir iespēja vienlaicīgi izmantot nevis vienu, betdivas sakaru frekvences.

   Ja 4G risinājums piedāvā teorētiskos ātrumus līdz 150 Mb/s,tad pirmajā etapā 4G+ ļaus teorētiski sasniegt 300 Mb/s. Turpmāk tehnoloģijasattīstība ļaus šo ātrumu vēl kāpināt.

   „LMT ir tirgus līderis un mobilo sakaru inovācijuvilcējspēks Latvijā. Vairākus gadus esam bijuši vienīgie, kas klientiem piedāvājaunās paaudzes jeb 4G tīklu. Mēs turpinām investēt ievērojami vairāk nekākonkurenti, lai iedzīvotājiem nodrošinātu mūsdienīgas iespējas savas ikdienasun Latvijas konkurētspējas uzlabošanai. Tagad esam pievilkuši vēl vienu plusiņulietotāju pieredzei ar LMT internetu, kas ļauj ar jaunu uzrāvienu turpināt izbūvētmums Latvijā vienu no Eiropā kvalitatīvākajiem tīkliem,” norāda LMTviceprezidents Ingmārs Pūķis.

   Līdz ar 4G ieviešanu ir būtiski mainījusies lietotājupieredz ar mobilo internetu. Tas ir ātrāks un stabilāks, tāpēc to arvienlielāka daļa Latvijas ģimeņu izmanto kā pamatpieslēgumu internetam mājās, kāarī uzņēmēji ievieš savos birojos. Tā kā klientu atsaucība ir ļoti liela, LMTturpina strauji paplašināt 4G tīklu, lai tas būtu pieejams arī tālākajos laukureģionos ne tikai lielajās pilsētās. Paralēli sekojam līdzi arī jaunākajāmtehnoloģijām kā uzlabot 4G tīkla iespējas un nodrošināt strauji pieaugošomobilā interneta patēriņa pieaugumu.

   LMT ātrgaitas 4G internets ir pieejams jau vairāk nekā72% Latvijas iedzīvotāju. Savukārt LMT 3G internets ir pieejams teju visā Latvijasteritorijā, sniedzot iespēju piekļūt internetam arī attālākās laukuteritorijās.


   Dalīties ar saiti