Palīdzība

   2003. gada 13. februāris

   LMT ievērojami pazemina starptautisko sarunu tarifus

   No 15. februāra LMT būtiski pazemina tarifus starptautiskajām tālsarunām. Populārākajiem zvanīšanas virzieniem tarifi būs zemāki par 19% - 69%.

   LMT prezidents Juris Binde: "Mobilie sakari kļūst arvien populārāki un ir pārņēmuši visas tās funkcijas, kas tradicionāli uzskatītas par fiksēto tīklu priekšrocību. Starptautiskās tālsarunas vēl nesen bija pašsaprotami uzskatīt par izdevīgākām, zvanot no fiksētā tālruņa. Tagad jāpierod pie domas, ka var būt arī otrādi.
   Telekomunikāciju tirgus liberalizācija nav tikai iegansts politiskām diskusijām. Tas ir taustāms un materiāls ieguvums LMT klientiem, jo uzņēmumam ir radīta iespēja būtiski pazemināt starptautisko sarunu tarifus."

   Visbiežāk LMT klienti zvana uz Krieviju, Lietuvu un Igauniju. Visos minētajos virzienos tarifu pazeminājums ir ievērojams. Zvaniem un Igauniju un Lietuvu LMT abonentiem pamata tarifs pazemināts par 43%, bet vakara un brīvdienu tarifs - par 52%, Zvaniem uz Krieviju pamata tarifs pazemināts par 19%, bet vakara un brīvdienu tarifs - par 38%.

   OKartes lietotājiem vienas minūtes tarifs zvanam uz Lietuvu un Igauniju pazemināts par 60%, bet vakara un brīvdienu tarifs - pat par 69%. Sarunas ar Krieviju būs attiecīgi par 36% un 53% lētākas. Ievērojams tarifu pazeminājums skāris arī visus pārējos zvanu virzienus.

   Dalīties ar saiti