Palīdzība

   2023. gada 11. aprīlis

   LMT grupas uzņēmumi nodrošinās arī datoru, televizoru un citas elektrotehnikas remontu

   LMT grupas uzņēmums SIA “LMT Retail & Logistics” saņēmis Konkurences padomes atļauju un iegādājies “Elektronika Serviss Group”, kurā ietilpst savstarpēji saistīti Latvijas uzņēmumi SIA “Elektronika Serviss” un SIA “Servicenet”, kā arī Igaunijas uzņēmumi AS “Speleta” un OU “Servicenet EE”. 

   Līdz ar “Elektronika Serviss Group” uzņēmumu pievienošanu “LMT Retail & Logistics” paplašinās savas kompetences un darbības lauku un turpmāk līdzās mobilo telefonu, viedierīču un planšetdatoru servisam, ko līdz šim nodrošināja sadarbība ar zīmolu TSC, klientiem nodrošinās arī datortehnikas un sadzīves tehnikas remontu visaugstākajā līmenī. Līdzīgi kā TSC, arī “Elektronika Serviss Group” uzņēmumi ir pēcpārdošanas servisa pakalpojuma sniedzēji, taču citās preču kategorijās, vairāk fokusējoties uz datoru, televizoru un citas sadzīves tehnikas remontu.  

   “LMT Retail & Logistics” valdes priekšsēdētājs Rinalds Kalniņš uzsver: “Līdz ar darījuma pabeigšanu esam kļuvuši par viedās tehnikas remonta un servisa līderiem Baltijā. “Elektronika Serviss Group” uzņēmumiem ir sevišķi liela pieredze mazās un lielās sadzīves tehnikas remonta jomā un vairāk nekā 60 dažādu zīmolu autorizācijas. Apvienojot TSC un šo kompāniju jaudu un pieredzi, spēsim gan paplašināt esošo elektrotehnikas servisa pakalpojumu klāstu, gan apmierināt augošo pieprasījumu un veicināt Latvijas pakalpojumu eksportu.”

   “LMT Retail & Logistics”  vadošie finanšu konsultanti darījumā ir “Superia”. Darījuma juridiskās konsultācijas sniedz “ZAB Eversheds Sutherland Bitāns”.

   Dalīties ar saiti