Palīdzība

   2022. gada 3. novembris

   LMT grupa paplašina savu darbību un paredz kļūt par "Elektronika serviss group" uzņēmumu īpašnieku

    LMT grupas uzņēmums SIA LMT Retail & Logistics šovasar parakstījuši kapitāla daļu iegādes līgumu, kura rezultātā paredz kļūt par 100% īpašnieku četru uzņēmumu grupai Elektronika serviss group, kurā ietilpst savā starpā saistītās kompānijas – SIA Elektronika Serviss (LV), SIA Servicenet (LV), AS Speleta (EE) un OU Servicenet EE (EE). Darījuma pabeigšana ir atkarīga no konkurences uzraugu piekrišanas saņemšanas.

   LMT Retail & Logistics elektrotehnikas servisa jomā strādā ar zīmolu TSC un ir uzrādījis stabilu izaugsmi jau daudzu gadu garumā. Līdzīgi kā TSC, arī Elektronika serviss group uzņēmumi ir pēcpārdošanas servisa pakalpojuma sniedzēji, taču citās preču kategorijās, vairāk fokusējoties uz datoru, televizoru un dažādu citu sadzīves tehniku remontiem.  Līdz ar Elektronika serviss group četru uzņēmumu pievienošanu LMT Retail & Logistics plāno paplašināt savas kompetences un darbības lauku un turpmāk līdzās mobilo telefonu, viedierīču, planšetdatoru servisam klientiem nodrošinās arī datortehnikas un sadzīves tehnikas remontu visaugstākajā līmenī.

   “Pakalpojumu, kas nodrošina pilnvērtīgu un autorizētu iekārtu (ne tikai telefonu, bet arī datoru, televizoru u. c. sadzīves tehniku) pēcpārdošanas servisu pieprasījums aug – to šobrīd pieprasa gan TSC esošie klienti, gan sadarbības partneri. Šobrīd tā ir būtiska aprites ekonomika sastāvdaļa”, stāsta LMT Retail & Logistics tehniskais direktors Jānis Ducmanis.

   Savukārt LMT Retail & Logistics valdes priekšsēdētājs Rinalds Kalniņš uzsver: “Elektronika serviss group uzņēmumiem ir sevišķi liela pieredze mazās un lielās sadzīves tehnikas remontu jomā, tādēļ apvienojot TSC un šo kompāniju jaudu un pieredzi, spēsim gan paplašināt esošo elektrotehnikas servisa pakalpojumu klāstu, gan apmierināt augošo pieprasījumu”.

   Elektronika serviss group uzņēmumu iegādes līgums tika noslēgts 2022. gada 15. jūlijā, taču darījuma noslēgšanai vēl ir nepieciešams saņemt pozitīvu atzinumu no Konkurences uzraugiem.

   LMT Retail & Logistics  vadošie finanšu konsultanti darījumā ir Superia. Darījuma juridiskās konsultācijas sniedz ZAB Eversheds Sutherland Bitāns.

   Par SIA LMT Retail & Logistics
   Telekomunikāciju iekārtu mazumtirgotājs SIA LMT Retail & Logistics dibināts 1994. gadā un tā vienīgais īpašnieks ir mobilo sakaru operators un tehnoloģiju uzņēmums SIA Latvijas Mobilais Telefons.  Uzņēmums saviem klientiem nodrošina ne tikai plašu telekomunikāciju iekārtu klāstu vairāk nekā 50 centros visā Latvijā, bet arī plaša spektra ražotāju autorizētus remonta pakalpojumus tālruņiem, datoriem un citām iekārtām Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. 

   Dalīties ar saiti