Palīdzība

   2014. gada 29. septembris

   LMT datu pārraides tīkla attīstībā investējis 85 miljons eiro

   Lai iedzīvotājiem visā Latvijā nodrošinātu ātrākā un stabilākā mobilā interneta 4G pieejamību, Latvijas Mobilais Telefons (LMT) veiksmīgi turpina realizēt vienu no lielākajiem investīciju projektiem valstī. Pirmdien, 29. septembrī, piedaloties satiksmes ministram Anrijam Matīsam un LMT vadībai, kā arī pašvaldības deputātiem un uzņēmējiem, Subatē tika svinīgi atklāta jau 500. 4G bāzes stacija. Kopumā tīkla attīstībā LMT jau investējis 85 milj. eiro.

   „LMT ir vietējais uzņēmums, kam rūp vienmērīga Latvijas attīstība un cilvēki visos valsts reģionos. Modernās tehnoloģijas pilda savu funkciju tikai tad, ja tās ir pieejamas teju ikvienam iedzīvotājam neatkarīgi no dzīvesvietas un ienākumu līmeņa. Sakaru tīkls ir instruments, kas atvieglo mūsu ikdienu, bet galvenais ir rezultāts – labāka dzīve katram.  Tāpēc mēs ik gadu investējam tīkla modernizēšanā daudz vairāk nekā citi tirgus dalībnieki un turpināsim to darīt,” sacīja LMT prezidents Juris Binde.

   LMT mērķtiecīgi tupina attīstīt ceturtās paaudzes jeb 4G mobilā interneta pārklājumu visā Latvijas teritorijā, tai skaitā arī mazapdzīvotajās vietās, lai jau 2015. gadā lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju būtu pieejams modernais un zibenīgais 4G mobilais internets.  Kopš 4G projekta uzsākšanas, LMT katru darbadienu uzstāda vienu jaunu 4G bāzes staciju. Kopumā Kurzemē jau uzstādītas 52, Zemgalē - 88, Latgalē - 60, Vidzemē - 101 un Rīgā un Pierīgā - 199 4G bāzes stacijas.

   Jau pašlaik LMT ir plašākais 4G mobilā interneta tīkls Latvijā, kas pieejams jau 72 % iedzīvotāju. Turklāt LMT joprojām ir vienīgais operators, kas piedāvā 4G arī mobilajos telefonos. Jaunās paaudzes mobilo sakaru tīklu ir ērti lietot interneta pārlūkošanai tālrunī un planšetē, kā arī interneta pieslēgumam datoriem mājās vai birojā.

   Pateicoties daudzveidīgajām LMT 4G interneta iespējām, uzņēmumi Latvijā jau ir izstrādājuši dažādus risinājumus, lai ne tikai ietaupītu, bet saviem produktiem un pakalpojumiem radītu lielāku pievienoto vērtību.

   Aktuālā informācija par 4G tīkla pārklājumu pieejama LMT mājaslapā: http://www.lmt.lv/lv/lmt-parklajums

   PAR LMT
   LMT ir pēc klientu skaita, apgrozījuma un tīkla pārklājuma lielākais mobilo sakaru operators Latvijā. Visā Latvijas teritorijā ir pieejams LMT ātrgaitas 3G internets un jau 72 % iedzīvotāju ir pieejams īpaši ātrais un stabilais LMT 4G internets. Ikgadējā „Uzņēmumu reputācijas topā” LMT atzīts par uzņēmumu ar desmit gadu laikā labāko reputāciju Latvijā.
   Dalīties ar saiti