Palīdzība

   2010. gada 8. septembris

   LMT aicina kopīgi paēdināt 6000 Latvijas ģimenes

   Latvijas Mobilais Telefons aicina klientus pieteikties elektronisko rēķinu saņemšanai un tādējādi atbalstīt labdarības akciju „Paēdušai Latvijai”. Par katru pieteikumu elektroniskajam rēķinam LMT ziedos projektam „Paēdušai Latvijai” 1 latu un plānots, ka tā kopīgi varēsim paēdināt pavisam 6000 Latvijas ģimenes.

   LMT prezidents Juris Binde Aicinu visus LMT klientus pieteikties elektronisko rēķinu saņemšanai, jo tas ir ērti, videi draudzīgi un pie reizes tā šobrīd ir iespēja palīdzēt līdzcilvēkiem. Tāpat aicinu aktīvi iesaistīties arī „Paēdušai Latvijai” organizēto pārtikas paku piepildīšanā, lai šoruden Latvijā nebūtu nevienas ģimenes, kam nav ko ēst. Arī mēs – LMT darbinieki – piedalīsimies pārtikas paku piepildīšanā.

   Pieteikties elektroniskajam rēķinam un tādējādi atbalstīt labdarības akciju „Paēdušai Latvijai” var no 6. septembra līdz 31. oktobrim nosūtot bezmaksas īsziņu ar savu e-pasta adresi uz kodu 1632. Piesakoties elektroniskajam rēķinam, turpmāk klients rēķinu par izmantotajiem mobilo sakaru pakalpojumiem saņems savā e-pastā. Tai pašā laikā klientiem, kas nevēlas saņemt rēķinu elektroniskā formātā, joprojām ir iespēja to saņemt pa pastu vēstulē.

   Vairāk par pieteikšanos elektroniskā rēķina saņemšanai var uzzināt LMT mājas lapā www.lmt.lv.

   Dalīties ar saiti