Palīdzība

   2001. gada 17. maijs

   LMT abonenti var veikt rēķina apmaksu LMT mājas lapā

   Latvijas Mobilā Telefona klienti ar norēķinu kartēm var apmaksāt savu mobilā tālruņa rēķinu LMT mājas lapā Internetā.

   Lai izmantotu jauno norēķinu veidu, nepieciešama pieeja Internetam un kāda no populārākajām norēķinu kartēm, piemēram, VISA, EuroCard /MasterCard, Visa Electron, Maestro vai Latvijas Unibankas izsniegtā debetkarte Unikarte.

   Pirms maksājuma veikšanas jāsaņem paroli. Lai to izdarītu, no mobilā tālruņa uz īsziņu pakalpojuma kodu 991122 jānosūta pieprasījuma īsziņa "PAROLE" vai "P". Atbildes īsziņā saņemsiet paroli, kas ir derīga vienu stundu kopš tās saņemšanas brīža.

   Īsziņa jāsūta no tā numura, par kura rēķinu vēlas veikt apmaksu. Kad parole saņemta, LMT Interneta mājas lapā jāievada rēķina apmaksai nepieciešamā informācija. Ziņu par veikto maksājumu LMT saņem uzreiz pēc operācijas veikšanas Internetā.

   No 10. maija Latvijas Mobilā Telefona abonenti var veikt rēķina apmaksu visās Latvijas pasta nodaļās, bet no aprīļa sākuma izmantot arī "Pirmās bankas" maksājumu sistēmu "OptiPay".

   Šomēnes LMT ieviesis piecus jaunus pakalpojumus – īsziņu pakalpojumus "Sarunu info" un "CSDD auto īsziņa", HSCSD ātrgaitas datu pārraidi, "Zvanu filtru" un rēķinu apmaksu Internetā.

   Dalīties ar saiti