Palīdzība

   2002. gada 29. aprīlis

   LMT abonenti saņem jaunas atlaides

   No 1. maija "Latvijas Mobilā Telefona" klienti, kas ir LMT abonenti piecus un vairāk gadus tagad saņems 20% atlaidi sarunām LMT tīklā vai 25% abonēšanas maksas atlaidi, kā arī 30% atlaidi īsziņu sūtīšanai. No 1. maija lētākas īsziņas varēs sūtīt arī visi tie LMT klienti, kas ir LMT abonenti vismaz vienu gadu.

   LMT prezidents Juris Binde: "Kopš uzņēmuma darbības sākuma klientus esam uzskatījuši par saviem labākajiem sabiedrotajiem un draugiem. Mūsu sadarbība ir balstīta uz savstarpēju uzticību un sapratni. Šo principu vienlīdz attiecinām uz visiem gandrīz 400 000 LMT klientu - gan jaunajiem, gan tiem, kas ar mums kopā bijuši jau daudzus gadus."

   Ilgtermiņa Atlaižu programma tika uzsākta 2001. gada maijā. Sasniedzot vismaz viena gada stāžu LMT tīklā, abonentam automātiski tiek piešķirta atlaide sarunām LMT tīklā un īsziņām. Pēc tam katrs abonents pats var izvēlēties sev izdevīgāko atlaidi - sarunām vai abonēšanas maksai. Turklāt, jo lielāks klienta darbības laiks LMT tīklā, jo lielākas atlaides.

   Dalīties ar saiti