Palīdzība

   2002. gada 3. oktobris

   Latvijas Mobilais Telefons atzīmē Neatkarības dienu

   7. oktobrī Latvijas Mobilais Telefons atzīmēs uzņēmuma 10. Neatkarības dienu. Šajā datumā 1992. gadā Rīgā tika atklāta pirmā mobilo sakaru centrāle, un pirmo reizi nodrošināti automātiski telefonsakari ar ārzemēm. Līdz tam LMT sakarus nodrošināja centrāle Helsinkos.

   LMT prezidents Juris Binde: "Sagaidot pirmo LMT Neatkarības dienu, uzņēmuma pakalpojumi bija pieejami tikai galvaspilsētā. Šā gada septembrī LMT pārklājums ir pārsniedzis 95% Latvijas teritorijas un 95,63% valsts iedzīvotāju var izmantot LMT pakalpojumus. Tīkla pārklājums vēl arvien tiek paplašināts – līdz šā gada oktobrim esam uzstādījuši 34 jaunas bāzes stacijas un lielākā daļa no tām atrodas laukos. Teicams pārklājums visā Latvijā, augsta kvalitāte un moderni pakalpojumi ir mūsu prioritāte."

   Par godu uzņēmuma Neatkarības dienai no 7. līdz 19. oktobrim Latvijas Mobilais Telefons rīko bezmaksas pieslēgumu akciju. Pieslēgties LMT tīklam bez maksas varēs visos LMT abonentu apkalpošanas centros un mobilo telefonu dīleru firmās 314 tirdzniecības vietās visā Latvijā. OKartes lietotāji šajā laikā varēs bez maksas kļūt par pastāvīgā pieslēguma abonentiem, saglabājot esošo pieslēguma numuru.

   Šā gada 15. septembrī LMT klientu skaits bija 430 254, kas ir 18,42% Latvijas iedzīvotāju. LMT ir 11 klientu apkalpošanas centri - seši Rīgā un pa vienam Daugavpilī, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā un Ventspilī.

   Dalīties ar saiti