Palīdzība

   2013. gada 28. augusts

   Kurš Samsung viedtālrunis ir radīts tieši Tev?   Ikdienas gaitās mums nepieciešams tāds sabiedrotais, kas atbalsta un nepieviļ, domā līdzīgi un ar kuru varam saprasties no pusvārda. Citiem vārdiem – veidots no viena materiāla:) Tagad Tev ir lieliska iespēja uzzināt, kurš no Samsung Galaxy S4 ģimenes viedtālruņiem atbilst Tavam raksturam visvairāk.

   Atbildi uz 20 vienkāršiem jautājumiem un noskaidro, kas Tu esi – līderis, radošais iedvesmotājs, cietais rieksts vai varbūt īstens pilsētnieks? Un tad Tu atklāsi, kurš telefons mūsu e-veikalā gaida tieši Tevi! Līdz 29. septembrim LMT klientiem īpaši izdevīga mēneša maksa un papildus – 1GB vai 2GB interneta lietošanai Latvijā 1 mēnesi BEZ MAKSAS!

   Ja Tevi sajūsmina vis-vis-labākais, ar ko lepojas Samsung tehnoloģiju inženieri, – Samsung Galaxy S4 būs Tavējais! Ja spēj paskatīties uz ikdienišķo citādi un viegli padodas aizraut un iedvesmot arī citus – Tev patiks Samsung Galaxy S4 Zoom. Ja mēdz izaicināt ne tikai pats sevi un draugus, bet arī dabas māti, Tavos trakulīgajos piedzīvojumos uzticams līdzgaitnieks būs Samsung Galaxy S4 Active. Bet Samsung Galaxy S4 Mini iekaros Tavu sirdi vienā rāvienā , ja Tava pārliecība ir šāda: ne jau izmēram ir nozīme, bet gan saturam. Un šajā gadījumā mini – tas ir DAUDZ!

   Parādi savu raksturu un atklāj jau tūlīt, kurš Samsung Galaxy S4 ģimenes telefons ir TAVĒJAIS!

   Dalīties ar saiti