Palīdzība

   2013. gada 21. augusts

   Katram LMT pieslēguma BRĪVĪBA klientam būs savs personīgais konsultants

   Latvijas Mobilais Telefons (LMT), turpinot klientu apkalpošanas reformu, ievieš līdz šim nebijušu personalizēto pakalpojumu - Personīgais konsultants bezlimitu pieslēguma Brīvība klientiem.

   „Strauji pieaugot viedtālruņu, planšetdatoru, mobilā interneta un satura lietotāju skaitam, klientiem arvien būtiskāks ir mūsu speciālistu atbalsts. Vislabāk ir, ja tas ir kāds savējais cilvēks uzņēmumā, kam zini, ka vienmēr vari piezvanīt vai uzrakstīt un uzjautāt. Tagad vairāk nekā 250 tūkstošiem LMT klientu, kas izmanto pieslēguma Brīvība, tāds būs. Tas ļaus ātrāk īstenot savas idejas un sasniegt mērķus,” uzsver LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis.

   Visus pieslēguma Brīvība klientus, kas pieteiksies šim pakalpojumam, turpmāk uzrunās konkrēts LMT cilvēks, eksperts un uzticamības persona, kurš ilgtermiņā sniegs atbalstu ikdienā risināmos jautājumos. Viņš atbildēs uz konkrēta klienta zvaniem, jautājumiem e-pastā, ieteiks labākos risinājumus, palīdzēs orientēties visdažādākajos LMT pakalpojumos, kā arī telefona un citu iekārtu lietošanā. Personīgais klientu konsultants būs pieejams darba dienās no plkst. 9.00 - 17.00, pārējā laikā uz klientu zvaniem atbildēs LMT zvanu centra konsultanti. Pieteikties Personīgajam konsultantam var LMT mājas lapā http://www.lmt.lv/lv/piesakies-konsultantam

   LMT klientu apkalpošanas reforma norit jau vairāk nekā pusotru gadu. Šajā laikā veiktas ievērojamas izmaiņas - jau šobrīd LMT ir 70 klientu apkalpošanas centri un veikali visā Latvijā, kas ir plašākais mobilo sakaru klientu servisa tīkls valstī.

   LMT ir gan klientu skaita, gan tīkla pārklājuma, gan arī apgrozījuma ziņā lielākais mobilo sakaru operators Latvijā. Jau vairāk nekā 93% Latvijas teritorijas ir pieejams LMT ātrgaitas 3G internets - tā ir iespēja ikvienam jau tagad jebkurā vietā un laikā piekļūt plašajām digitālā satura iespējām. LMT ir pirmais un vienīgais mobilo sakaru operators, kas klientiem komercrežīmā piedāvā arī moderno 4G tīklu. Tas pieejams jau vairāk nekā 15% Latvijas teritorijas un vairāk nekā 35% iedzīvotājiem.   Dalīties ar saiti