Palīdzība

   2020. gada 26. novembris

   Jaunumi LMT pakalpojumu un klientu apkalpošanas jomā

   Laikā, kad ātrs, stabils un drošs internets ir svarīgāks nekā jebkad, arī mobilajām tehnoloģijām jāmainās līdzi. Visus spēkus virzām, lai ikvienam būtu iespēja strādāt, mācīties un sazināties attālināti vēl nepieredzētā apjomā.
   Iepazīstieties ar jaunumiem LMT pakalpojumu un klientu apkalpošanas jomā!

   Breksita ietekme un izdevīgāki tarifi Eiropas valstīs ārpus EEZ

   Līdz ar Lielbritānijas izstāšanos no ES un breksita pārejas perioda beigām no 01.01.2021. stāsies spēkā tarifu izmaiņas pakalpojumu izmantošanai Lielbritānijā un Gibraltārā, kā arī saziņai no Latvijas ar šīm valstīm.

   • Zvaniem un īsziņām no Latvijas uz Lielbritāniju un Gibraltāru tiks piemēroti tarifi atbilstoši Eiropas valstīm ārpus EEZ. Vairāk informācijas ŠEIT.
   • Atrodoties Lielbritānijā un Gibraltārā, telekomunikāciju pakalpojumiem tiks piemēroti tarifi un nosacījumi, kādi ir citās Eiropas valstīs ārpus EEZ*.
   • Lielbritānijā un Gibraltārā turpmāk vairs nebūs pieejams tarifu plānā vai interneta pakalpojumā iekļautais interneta apjoms. Turpmāk šajās valstīs būs pieejams Internets ceļojumā Pasaule 1 – 1 GB 15 dienām par 10.74 €.

   Vienlaikus līdz pat 60% izdevīgāki kļūs balss un īsziņu pakalpojumi Eiropas valstīs ārpus EEZ, kas ietvers arī Lielbritāniju un Gibraltāru.
   • Zvanu un īsziņu tarifu samazinājums līdz pat 60%, LMT Kartes lietotājiem līdz pat 68%.|Zvanu un īsziņu tarifu samazinājums līdz pat 60%.
   • Zvani uz Latviju un citām EEZ valstīm no LMT draudzīgajiem tīkliem – 0.4876 €/min.
   • Zvanu saņemšana – 0.2893 €/min.
   • Īsziņas – 0.0992 €/gab. 

   Ērti attālinātās apkalpošanas rīki 24/7

   Lai paātrinātu klientu apkalpošanu, piedāvājam izmantot sertificētu autentifikācijas rīku Smart-ID QES. Tas garantē drošu dokumentu parakstīšanu Mans LMT un dod iespēju operatīvi autorizēties, zvanot pa bezmaksas tālruni 8076 8076.

   Savukārt LMT e-veikalā piedāvājam plašu iekārtu klāstu, nodrošinot arī bezmaksas piegādi visā Latvijā. Rīgas teritorijā visām iekārtām par papildu maksu nodrošinām arī ātro piegādi jau tajā pašā dienā.

   Atbalsts klientiem ārkārtas situācijā

   Esam gatavi iespēju robežās sniegt atbalstu un individuāli risināt jautājumus ar klientiem, kas nonākuši īslaicīgās finanšu grūtībās Covid-19 dēļ, piemēram, pārskatot LMT rēķina samaksas termiņu, nomaksas iekārtu maksājuma grafiku u.tml. Ja Jums rodas jautājumi vai vēlaties precizēt informāciju, aicinām sazināties ar mums, rakstot ziņu Mans LMT.

   LMT pakalpojumu godīgas izmantošanas noteikumi ārvalstīs

   Ar 01.01.2021. stāsies spēkā jauni LMT pakalpojumu godīgas izmantošanas noteikumi ārvalstīs. Aicinām iepazīties ar tiem ŠEIT.

   Paldies, ka kopā ar Jums varam darīt Latviju stiprāku!

   * Eiropas valstis ārpus EEZ: Albānija, Andora, Bosnija un Hercegovina, Džersija, Farēru salas, Gērnsija, Grenlande, Kosova, Maķedonija, Melnkalne, Menas sala, Monako, Serbija, Šveice, Turcija, kā arī Apvienotā Karaliste (Lielbritānija) un Gibraltārs.

   Dalīties ar saiti