Palīdzība

   2013. gada 23. oktobris

   Jaunie iPhone drīz būs klāt!   Tālredzīgākais viedtālrunis pasaulē iPhone 5s un līdz šim krāsainākais iPhone ģimenes telefons iPhone 5c no 25. oktobra būs pieejams arī LMT klientiem! 

   Ja vēlies kāroto modeli iegādāties viens no pirmajiem, aizpildi pieteikuma anketu, un mēs ar Tevi sazināsimies, tiklīdz tas būs pieejams tirdzniecībā. 

   iPhone 5s ieved nākamajā viedtālruņa pieredzes līmenī, piedāvājot satriecošas jaunās funkcijas, kas ietilpst izcili plānā un neticami vieglā ietvarā. Apple A7 64 bitu mikroshēma, visjaunākā 8 megapikseļu iSight kamera ar jaudīgu zibspuldzi un neticami īsu bilžu uzņemšanas laiku – un tas nebūt vēl nav viss… Atklāj arī Touch ID – inovatīvo pirkstu nospiedumu lasītāju, kas droši un ērti atbloķē tālruni ar vienu pieskārienu!

   Savukārt iPhone 5c žilbina ar korpusa krāsu spēlēm – zils, zaļš, sarkans, dzeltens un balts, kā arī piedāvā jau iemīļotās funkcijas – skaistais 4 collu Retina ekrāns, zibenīgais A6 mikroshēmas ātrums un 8 megapikseļu iSight kamera, vienlaicīgi nodrošinot lielisku akumulatora darbības laiku. 

   Gan iPhone 5s, gan iPhone 5c darbojas ar jauno iOS 7 operētājsistēmu un atbalsta vairāk LTE (4G) frekvenču nekā jebkurš cits viedtālrunis pasaulē. Un tas nozīmē, ka ar šiem telefoniem drīzumā varēsi baudīt LMT 4G tīkla priekšrocības... 

   Tas brīdis nav aiz kalniem... Jaunie iPhone drīz būs klāt! :)   Dalīties ar saiti