Palīdzība

   2023. gada 27. jūlijs

   Izmaiņas LMT Viedtelevīzijas pakalpojumā no 01.09.2023.

   Mēs pastāvīgi rūpējamies, lai Jums būtu pieejams kvalitatīvs saturs pilnvērtīgai atpūtai un izklaidei, modernizējot Viedtelevīziju un papildinot tās satura piedāvājumu. Nu esam gājuši vēl vienu soli uz priekšu – no septembra piedāvāsim jaunu Viedtelevīzijas lietotnes versiju.
   Aicinām iepazīties ar būtiskākajām izmaiņām pakalpojumā un mēneša maksā, kas stājas spēkā no 1. septembra.


   Plašāka pieejamība
   Turpmāk varēsiet skatīties Viedtelevīziju, izmantojot jebkuru interneta tīklu Latvijā un arī ceļojumu laikā citās ES/EEZ valstīs. Viedtelevīzijas lietotne darbosies arī jaunākajos viedtelevizoros ar Samsung Tizen vai Android TV operētājsistēmu.

   Jauns veids, kā piekļūt saturam
   Turpmāk, lai autorizētos televizorā, telefonā, datorā vai planšetē, būs nepieciešams Viedtelevīzijas lietotāja konts (e-pasta adrese un Jūsu izveidota parole).
   Pāreja uz jauno Viedtelevīzijas versiju notiks pakāpeniski, un to sāksim septembrī. Lai pāreja Jums netraucētu skatīties iemīļotos raidījumus, aicinām jau tagad izveidot Viedtelevīzijas lietotāja kontu un autorizēties tajā. Instrukcija pieejama ŠEIT.
   Ja Jums jau ir izveidots Viedtelevīzijas lietotāja konts, pāreja notiks automātiski un nekādas papildu darbības nebūs jāveic.

   Pakalpojuma maksa
   No 1. septembra izmaiņas gaidāmas arī Viedtelevīzijas pakalpojuma cenu modelī un mēneša maksās – piedāvāsim tikai vienu komplektu, kurā būs iekļauts viss saturs, izņemot HBO, TV3 Sport un TV3 Film satura piedāvājumus.

   • Viedtelevīzijas maksa arī turpmāk būs 9.99 €/mēn.
   • HBO satura piedāvājuma maksa būs 3.99 €/mēn.
   • TV3 Sport satura piedāvājuma maksa būs 5.49 €/mēn.
   • TV3 Film satura piedāvājuma maksa būs 5.49 €/mēn.

   Savukārt tiem Viedtelevīzijas lietotājiem, kuri izmantoja vairākas iekārtas, turpmāk pār tām vairs nebūs jāmaksā, jo ar vienu Viedtelevīzijas pieslēgumu tās saturu varēs skatīties uz vairākām iekārtām vienlaicīgi.

   Pakalpojuma “Internets mājai” mēneša maksa nemainīsies.

   Informācija par pakalpojumu izmaiņām un Jūsu jauno Viedtelevīzijas cenu atkarībā no izvēlētā pakalpojuma veida ir pieejama Mans LMT. Aicinām iepazīties ar to!

   Septembrī atkārtoti informēsim Jūs par veicamajām darbībām, lai pāreja uz jauno Viedtelevīzijas versiju noritētu veiksmīgi un nodrošinātu Jums mūsdienīgu skatīšanās pieredzi.
   Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar mums Mans LMT, pa e-pastu info@lmt.lv vai tālr. 80768076.

   Ja tomēr nepiekrītat šīm izmaiņām, Jums ir iespēja bez elektronisko sakaru pakalpojumu līgumsoda piemērošanas viena mēneša laikā izlemt par pakalpojumu turpmāko izmantošanu, pilnā apmērā nokārtojot iekārtu līgumsaistības, ja tādas ir.

   Dalīties ar saiti