Palīdzība

   2001. gada 5. jūlijs

   Hansabankas bankomātos var papildināt OKartes kontu

   A/s "Hansabanka" un "Latvijas Mobilais Telefons SIA" ir sākuši piedāvāt jaunu pakalpojumu. LMT priekšapmaksas sarunu kartes "OKarte" kontu tagad var papildināt visos a/s "Hansabanka" bankas automātos.

   Tagad OKartes kontu var papildināt bez atjaunošanas kartes no Hansabankas bankomātiem. LMT un Hansabankas klienti var papildināt savas vai kādas citas personas OKartes kontu jebkurā no bankas automātiem, jebkurā diennakts laikā. Šim nolūkam bankas automātu programmā ir iestrādāts maksājums, kas ir jau iepriekš sagatavots. Klientam tikai attiecīgajā laukā ir jāievada vajadzīgā summa, ko klients var brīvi izvēlēties, un telefona numurs. Darījums notiek reālā laika jeb "on-line" režīmā, tādējādi konkrētās OKartes konts tiek praktiski uzreiz papildināts.

   Hansabankas un LMT mērķis ir klientiem piedāvāt arvien labākas un ērtākas iespējas lietot uzņēmumu nodrošinātos pakalpojumus. Jaunais maksājumu veids OKartes lietotājiem ievērojami paplašinās jau esošās iespējas veikt norēķinus. Tagad viņi var papildināt OKartes kontu gan izmantojot atjaunošanas karti (zvanot pa OKartes apkalpošanas sistēmas tālruni, ar īsziņas palīdzību vai arī no OKartes mājas lapas), gan arī bez atjaunošanas kartēm (no Hansabankas Mobilās bankas, no Hansabankas bankas automātiem vai hansa.net klientiem – no OKartes mājas lapas).

   Tāpat kā pārējie OKartes lietotāji, arī tie, kas papildinās OKartes kontu ar bankas automātu palīdzību, līdz 31.jūlijam piedalīsies LMT akcijā "O! Dzīvo zaļi", kuras galvenā balva ir superzaļš rollers Peugeot Looxor.

   A/s "Hansabanka" pašlaik ir lielākais bankas automātu tīkls Latvijā - 163 bankas automāti, no tiem Rīgā – 105.

   Dalīties ar saiti