Palīdzība

   2010. gada 14. jūlijs

   Dziesmu svētku organizatori uzstāda sarunu rekordu, izmantojot O!Kartes piedāvātos bezmaksas sakarus

   Lai nodrošinātu veiksmīgu X Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku norisi, kuros piedalījās gandrīz 31 000 dalībnieku no visas Latvijas, pasākuma organizatori izmantoja visus iespējamos modernos sakaru pakalpojumus, ko nodrošināja svētku galvenais atbalstītājs O!Karte.
   Svētku, kas Rīgā norisinājās no 6. Līdz 11. jūlijam, sagatavošanas darbi aktīvi noritēja jau no šā gada pavasara. No 1. marta līdz 11. jūlijam tika uzstādīts sava veida sarunu rekords, jo mobilo sakaru pakalpojumi līdz šim tik plaši Dziesmu un deju svētkos nav izmantoti. Piemēram, organizatoru pārstāvji šajā laikā savstarpējās sarunās pavadīja 192 h, bet kopējais sarunu ilgums zvaniem uz LMT bija 345 h.

   Latvijas Mobilais Telefons prezidents Juris Binde: „Katru reizi apmeklējot Dziesmu un deju svētku koncertus, mēs nebeidzam brīnīties, kā tūkstošiem cilvēku spēj darboties kā viens, un reti aizdomājamies, ka aiz šīs vienotības stāv daudzu cilvēku darbs vairāku mēnešu garumā. Šie skaitļi visprecīzāk apliecina sakaru lielo nozīmi cilvēku savstarpējā komunikācijā, it īpaši situācijās, kad īsā laika posmā vienlaicīgi ir jānodod informācija lielam cilvēku skaitam.”

   X Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku izpilddirektore Agra Bērziņa „No organizatoriskā viedokļa Dziesmu un deju svētki ir viens no sarežģītākajiem un nopietnākajiem kultūras pasākumiem Latvijā, kas prasa rūpīgu plānošanas darbu un savstarpēju koordināciju. To nebūtu iespējams paveikt bez modernajiem sakaru līdzekļiem, tāpēc mēs esam pateicīgi O!Kartei par atbalstu.”

   O!Karte svētku organizatorus nodrošināja ar bezmaksas sakariem - gan sarunām, īsziņām un multimediju īsziņas jeb MMS, gan mobilo internetu, kā arī ar mobilajiem telefoniem un portatīvajiem datoriem. Pasākuma rīkotāji šajā laikā ir nosūtījuši 6366 īsziņas (SMS) un 98 MMS. Savukārt, sūtot un saņemot lielāka apjoma informāciju, visvairāk tika izmantots mobilais internets datorā – kopumā 16 566 MB.

   Dalīties ar saiti