Palīdzība

   2010. gada 31. augusts

   Bērnu slimnīca dāvanā no LMT saņem 5000 grāmatu

   Šodien, 31. augustā, Bērnu klīniskās universitātes slimnīca un tās mazie pacienti dāvanā no Latvijas Mobilā telefona saņēma aptuveni 5000 grāmatu, ko apmaiņā pret bezmaksas mobilajiem telefoniem, LMT atnesuši šī gada pirmklasnieki un viņu vecāki.

   Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Vienības gatvē un Juglas ielā, kā arī rehabilitācijas nodaļa Ogrē ir pirmās, kas šogad saņem pirmklasnieku atnestās grāmatas. Akcija vēl turpinās līdz 12. septembrim un šobrīd gandrīz 14 000 ģimeņu saņēmušas bezmaksas pirmklasnieka mobilo telefonu pretī atnesot vairāk kā 18 000 grāmatu, ko dāvināt citiem bērniem. Grāmatu oficiālais pārvadātājs ir DHL Freight – uzņēmums, kas nodarbojas ar liela apjoma iekšzemes un starptautiskajiem sauszemes kravu pārvadājumiem.

   LMT viceprezidente Laura Keršule 1. septembris ir svētku diena, un mēs vēlējāmies, lai tā būtu saulaina un priecīga arī tiem bērniem, kuriem šogad to nāksies pavadīt slimnīcā. Grūtos brīžos vienmēr ir labi, ja blakus ir draugs, kas var būt arī laba grāmata. Lai šīs LMT dāvātās grāmatas kļūst par bērnu labākajiem sarunu biedriem un palīdz ātrāk izveseļoties.
   Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa Bērnu slimnīcas Vienības gatves novietnē jau ilgāku laiku bērniem ir izveidota bibliotēka un mēs redzam, ka atsaucība un interese par grāmatām ir ļoti liela. Pateicoties LMT dāvātajām grāmatām, mums būs iespēja ne tikai papildināt jau esošās bibliotēkas krājumus, bet izveidot lasītavas arī Gaiļezera un Ogres novietnēs.

   Līdz pat 12. septembrim 1. klašu skolēni un viņu vecāki var doties uz LMT dīleru tīkliem visā Latvijā, lai saņemtu mobilo telefonu Samsung GT-E2121 un O!Kartes komplektu. Tāpat kā pagājušajā gadā apmaiņā pret telefonu LMT aicina atnest simbolisku dāvanu – grāmatu, ko uzdāvināsim citiem bērniem Latvijā.

   Pagājušā gadā kopumā visā Latvijā mobilos telefonus saņēma gandrīz 15 000 pirmklasnieku, atnesot aptuveni 25 000 grāmatas. Pērn atnestās grāmatas tika dāvātas Latvijas maznodrošināto ģimeņu bērniem, internātskolām un bērnu namiem, kā arī lauku bibliotēkām un pansionātiem u.c.

   Dalīties ar saiti