Palīdzība

   2001. gada 7. maijs

   Atlaižu programma LMT abonentiem

   No 7. maija Latvijas Mobilais Telefons ieviesis ilgtermiņa atlaižu programmu, kas paredz abonēšanas vai sarunu atlaides visiem, kuri vismaz gadu ir uzņēmuma klienti.

   Juris Binde, LMT prezidents: "Vienmēr esam uzsvēruši, ka klients mums ir un būs galvenais. Attiecībās ar klientu ir ļoti svarīga savstarpēja uzticēšanās un cieņa. Apliecinot to, mēs piedāvājam vēl izdevīgākus nosacījumus tiem gandrīz 300 tūkstošiem klientu, kas ir gājuši soli solī ar uzņēmumu".

   Atlaižu programma tiek ieviesta pakāpeniski, un atlaides apjoms laika gaitā pieaug. Ilglaicīgākie LMT klienti saņems līdz 15% lielas atlaides sarunām LMT tīklā vai arī līdz 20% lielu atlaidi abonēšanas maksai. Sākotnēji automātiski tiek piešķirta atlaide sarunām. Turpmāk katrs abonents pats var izvēlēties izdevīgāko atlaidi - sarunām vai abonēšanas maksai.

   Pakāpeniski tiks ieviesti trīs atlaižu līmeņi. Tiem, kuri ir LMT abonenti no 1 līdz 2 gadiem, paredzēta 5% atlaide sarunām vai 10% atlaide abonēšanas maksai; no 2 līdz 3 gadiem – attiecīgi 10% vai 15%; 3 un vairāk gadus - attiecīgi 15% vai 20% atlaide.

   Sīkāku informāciju par atlaižu programmu abonenti var saņemt visos Latvijas Mobilā Telefona abonentu apkalpošanas centros un pa bezmaksas informatīvo tālruni 8000076.

   Dalīties ar saiti