Palīdzība

   2012. gada 25. jūlijs

   Ar virtuālām zelta medaļām aicina pateikties nozīmīgiem cilvēkiem katra dzīvē

   Vasaras Olimpisko spēļu priekšvakarā Latvijas Mobilais Telefons (LMT) atklāj īpašās virtuālās pateicības zelta medaļas, aicinot novērtēt nozīmīgus cilvēkus katra dzīvē, kuri virzījuši uz panākumiem un atbalstījuši īstajā brīdī. Akcijas «Katrs ir zelta medaļas vērts» ietvaros medaļas tuvajiem cilvēkiem varēs pasniegt sociālā tīkla Draugiem.lv LMT lapā.

   LMT prezidents Juris Binde Olimpiskais zelts ir augstākais novērtējums sportā, tā ieguvējs piedzīvo neaprakstāmi pozitīvas sajūtas. Šādu apbalvojumu gan saņem tikai retais. Ar projektu «Katrs ir zelta medaļas vērts» LMT vēlas uzsvērt, ka ir situācijas un cilvēki, kuri pelnījuši zelta medaļu kā pateicības zīmi, pat ja sabiedrība par viņiem neko nezina. Bieži vien daudzi labie darbi paliek nenovērtēti, tāpēc aicinām atskatīties un pateikties, tiem cilvēkiem, kuri mūsu dzīvē ir pelnījuši zelta medaļu.

   Virtuālās zelta medaļas saviem īpašajiem cilvēkiem bez maksas var nosūtīt portālā draugiem.lv, ieejot LMT oficiālajā sadaļā draugiem.lv/lmt.

   Medaļu pasniegšana aizsākās aizvadītajā nedēļā Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) preses pasākumā, kad tika nosaukts Latvijas karognesējs. Pirmo zelta medaļu LMT prezidents Juris Binde simboliski pasniedza tieši Latvijas karognesēja Mārtiņa Pļaviņa trenerim Aigaram Birzulim.

   Zelta medaļas pasniegtas arī citu olimpiešu iedvesmotājiem – Madaras Palameikas tēvam un trenerim Ģirtam Palameikam, kā arī Lauras Ikaunieces un Zigismunda Sirmā treneriem Andai Austrupai un Valentīnai Eidukai. Līdz Olimpiādes noslēgumam LMT apzinās katra olimpieša īpašo cilvēku un nogādās viņam sportista pateicību īpašās zelta medaļas formā. Atgriežoties no Londonas, zelta medaļas saņems arī visi Latvijas olimpieši.

   Par LMT

   Kopš LMT dibināšanas kopējie kapitālieguldījumi sasnieguši gandrīz 300 miljonus latu, turklāt katru gadu LMT iegulda mobilo sakaru tīkla attīstībā ievērojami vairāk līdzekļu nekā konkurenti. Tas ļāvis izveidot vienu no modernākajiem sakaru tīkliem Eiropā, kas nodrošina augstu pakalpojumu kvalitāti. 2011.gadā LMT infrastruktūrā investējis 18 miljonus latu. 20 gadu laikā LMT valstij nodokļos samaksājis vairāk nekā 350 miljonus latu un dividendēs, tai skaitā pastarpināti, vairāk nekā 215 miljonus latus.

   Kā augsts novērtējums LMT darbam ir daudzie apbalvojumi. LMT jau trešo gadu ir Uzņēmumu Reputācijas topa, Latvijas patērētāju Mīlētāko zīmolu un Latvijas iekārojamāko darba devēju topa augšgalā.

   Dalīties ar saiti