Palīdzība

   2023. gada 20. jūlijs

   2023. gada pirmajā pusgadā audzis LMT biznesa klientu skaits un pakalpojumu klāsts

   Latvijas vadošā mobilo sakaru operatora un tehnoloģiju inovāciju uzņēmuma LMT apgrozījums 2023. gada pirmajā pusgadā, salīdzinot ar pagājušā gada pirmajiem sešiem mēnešiem, audzis par 7% un sasniedzis 142,9 miljonus eiro, bet pieslēgumu skaits – 1,45 miljonus. Būtiska nozīme bijusi biznesa klientu skaita pieaugumam, ko veicinājuši jauni risinājumi tieši biznesa klientu segmentam. Savukārt LMT tīkla infrastruktūras attīstībā investēti 13,5 miljoni eiro.

   Kopš Covid-19 pandēmijas, kas ienesa būtiskas izmaiņas uzņēmumu darba organizēšanā, liekot strauji digitalizēties, arvien lielāka nozīme biznesa klientu ikdienā ir kvalitatīviem mobilajiem sakariem, plaši pieejamam tīkla pārklājumam un 5G risinājumiem. Ņemot vērā LMT mērķtiecīgās investīcijas infrastruktūras attīstībā un uz izaugsmi vērstu ilgtermiņa sadarbību, saskaņā ar Lursoft un Crediweb datiem* LMT pakalpojumus izvēlas 81% Latvijas lielāko uzņēmumu, 85% Latvijas vērtīgāko uzņēmumu un 72% Latvijas pelnošāko uzņēmumu. 

   “Stabili balss sakari un ātrs internets visā valsts teritorijā mūsdienās ir viens no ekonomikas izaugsmes galvenajiem dzinējspēkiem. Investīcijas ir īpaši būtiskas 5G tīkla ieviešanā, kas paver vēl nebijušas tehnoloģiskas iespējas. Pastāvīgi investējot tīkla attīstībā, LMT saviem klientiem var piedāvāt plašāko pārklājumu un kvalitatīvākos sakarus Latvijā. Un tie ir svarīgi gan biznesa klientiem, gan privātpersonām,” stāsta LMT prezidents Juris Binde. Pateicoties mērķtiecīgajai 5G infrastruktūras paplašināšanai, 5G LMT tīkls aptver ap 45% Latvijas teritorijas. 

   LMT grupas rentabilitāte jeb EBITDA 2023. gada pirmajā pusgadā sasniegusi 44,2 miljonus eiro, kas ir par 5,6% vairāk nekā 2023. gada pirmajā pusgadā. 

   * Uzņēmumu TOP 100 un TOP 500 2021. gada dati, Lursoft dati, avots: Crediweb, uzņēmumu apgrozījums par 2021. gadu; Uzņēmumu TOP 101, Vērtīgākie uzņēmumi 2022, https://top101.lv/

   Dalīties ar saiti