Palīdzība
   IZMAKSU KONTROLE

   Izmaksu kontrole

   IZMAKSU KONTROLE

   Pats savu izmaksu noteicējs!

   Vēlies kontrolēt savus izdevumus par mobilajiem sakariem? Pieslēdz Izmaksu kontroli un norādi ikmēneša summu, kuru negribi pārsniegt. Brīdī, kad tā būs sasniegta, nosūtīsim Tev informatīvu īsziņu.


   • Izvairies no neplānotiem tēriņiem
   • Vienkārša pieslēgšana, ērta administrēšana
   • Draudzīgas izmaksas


   KĀ PIESLĒGT

   Pavisam vienkārši – pieslēdz tepat internetā


   Izmaksu kontroli var pieslēgt arī ar īsziņu – sūti KONTROLE vai K un vēlamo summu uz numuru 1651 un sagaidi apstiprinājuma īsziņu, ka pakalpojums ir pieslēgts.


   LIETOŠANA

   Izmaksu kontroli visērtāk administrēt Mans LMT – tur var pieslēgt, atslēgt, norādīt summas robežas un laiku, kad vēlies saņemt informatīvās īsziņas! Bet, ja vēlies, to var paveikt arī ar īsziņu palīdzību. Ieskaties tabulā, lai zinātu, kā rīkoties, un sūti īsziņas uz numuru 1651.


   AprakstsAtslēgas vārdsĪsziņas tekstsSkaidrojums
   Pieslēdz Izmaksu kontroliKONTROLE vai K

   KONTROL X

   vai

   K X


   Piemēri

   KONTROLE 5

   K 3,50

   X – summa, kuru nevēlies pārsniegt. Summu norādieirouncentos(no 1,00 € līdz 999,99 €).Eiro un centusvar atdalīt ar punktu vai komatu.
   Atļauj īsziņu sūtīt jebkurā diennakts laikāDN

   KONTROLE

   X#DN

   vai

   K#X#DN

   X – summa, kuru nevēlies pārsniegt. #– atdalošais simbols.
   Norādi, ka īsziņu vēlies saņemt laikā no plkst. 10.00 līdz 20.00D

   KONTROLEX#D

   vai

   K#X#D

   X – summa, kuru nevēlies pārsniegt. # – atdalošais simbols. Ja noteikto summu sasniegsi, piemēram, plkst. 20.15, īsziņu saņemsi nākamās dienas plkst. 10.00.
   Uzzini pakalpojuma statusuINFOINFOIespēja noskaidrot, vai esi pieslēdzis pakalpojumu, savu izvēlēto summu un īsziņas saņemšanas laiku.
   Atslēdz pakalpojumuSTOPSTOPIzmaksu kontrole vairs nedarbosies un Tu vairs nesaņemsi īsziņu par sasniegto summas robežu.


   Lūdzu, atceries! Ja nenorādīsi D vai DN parametru, informatīvo īsziņu saņemsi brīdī, kad tiks sasniegta Tava norādītā summa – un tas var notikt jebkurā diennakts laikā.


   SVARĪGI ZINĀT

   • Uzreiz pēc pakalpojuma pieslēgšanas saņemsi atbildes īsziņu par iztērēto summu šajā mēnesī. Ja brīdinājuma summas robeža vēl nav sasniegta, par šo īsziņu nav jāmaksā.
   • Summas uzskaite sākas katra mēneša 1. datumā un turpinās līdz mēneša beigām. Lūdzu, atceries, ka ārvalstīs sniegto pakalpojumu informāciju mēs varam saņemt ar kavēšanos, tādēļ šī summa tiks iekļauta nākamā mēneša rēķinā.
   • Summā tiek iekļauti tēriņi par LMT tīklā un ārvalstīs izmantotajiem pakalpojumiem – sarunām, īsziņām un internetu, bet netiek iekļautas mēneša maksas u.c. izmaksas, kuras aprēķina rēķina veidošanas brīdī.
   • Summas robežas Tu vari mainīt tik bieži, cik nepieciešams, tikai atceries, ka ikreiz jāmaksā par aktivizēšanas īsziņu.


   IZMAKSU KONTROLE+

   Ja uz Tava vārda reģistrēti vairāki LMT pieslēguma numuri, un vēlies būt drošs par šo numuru lietotāju tēriņiem, lieti noderēs Izmaksu kontrole+. Kad konkrētais numura lietotājs būs sasniedzis Tavu noteikto ikmēneša summu, mēs nosūtīsim īsziņu Tev un, ja vēlies, arī numura lietotājam.


   • Izmaksu kontroli+ var administrēt (pieslēgt un atslēgt, norādīt vēlamās summas un informatīvās īsziņas saņēmējus, kā arī laiku, kad saņemt īsziņu) tikai Mans LMT, autorizējoties ar Smart-ID, eParakstu vai internetbanku.

   • Summas robežas katram numuram vari mainīt tik bieži, cik vēlies – nekādu ierobežojumu nav!
   • Ja numura lietotājs ir sasniedzis Tavu noteikto summas robežu, Tu vari viņam liegt iespēju līdz mēneša beigām zvanīt, sūtīt īsziņas un sērfot internetā. No nākamā mēneša 1. datuma visi šie pakalpojumi atkal būs pieejami!


   IZMAKSAS

   • Uz numuru 1651 nosūtītās Izmaksu kontroles administrēšanas īsziņas tiek tarificētas saskaņā ar Tavu tarifu plānu.

   • Izmaksu kontroles aktivizēšanas īsziņa – 0.30 €.
   • Informatīvā īsziņa par sasniegto mēneša limitu – 0.12 €.
   • Iespēja slēgt pakalpojumu lietošanu kādam konkrētam numuram, ja esi Izmaksu kontroles+ lietotājs, – 0.58 €.
   • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pakalpojuma IZMAKSU KONTROLE ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp  noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto datu aizsardzību un tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.

   Visas maksas norādītas € ar PVN.