Palīdzība

   Internets telefonā

   Ieslēgts! Droši lieto arī Eiropā.

   Tavā rīcībā daudz specializētu lietotņu, kas atvieglo darbu dažādās ikdienas situācijās, un vienmēr pieejama informācija zibenīgu lēmumu pieņemšanai. Izvēlies nepieciešamo interneta apjomu vai izbaudi īstenu brīvību ar “Neatkarību” – internetu telefonā bez apjoma un ātruma ierobežojuma.


   Iespējas un izmaksas

   Vienots interneta apjoms EEZ valstu ietvaros


   Iztērējot iekļauto interneta apjomu EEZ valstīs ārpus Latvijas, piedāvājam izmantot Internets ceļojumā iespējas.


   Internets ārpus EEZ valstīm

   Tu vari lietot internetu, kur vien vēlies, arī ārpus EEZ valstīm. Uzzini interneta lietošanas nosacījumus un izmaksas visā pasaulē.


   Kā sākt lietot

   Pieslēdz pakalpojumu Mans LMT, jebkurā LMT klientu centrā vai jautā savam klientu konsultantam.


   Lielāku interneta apjomu var pieslēgt arī ar īsziņas palīdzību. Sūti 1GB, 2GB, 3GB vai IT (ja vēlies Neatkarību) uz numuru 1688.


   Ja pārdomā un vēlies atslēgt vai mainīt interneta apjomu uz mazāku, to vari izdarīt vienu reizi kalendārā mēneša laikā.


   Līgumu kopsavilkumi

   Līguma kopsavilkums: Neatkarība


   Līguma kopsavilkums: 1 GB


   Līguma kopsavilkums: 2 GB


   Līguma kopsavilkums: 3 GB


   Svarīgi zināt

   • Pakalpojums ļauj baudīt interneta iespējas atbilstoši izvēlētajai tehnoloģijai un atrašanās vietai. Šeit tu atradīsi dažādus jautājumus un izsmeļošas atbildes par datu pārraides tehnoloģijām un īpatnībām, kā arī par elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitāti, t.sk. lejupielādes un augšupielādes ātrumiem.

   • Ja lieto vecāku telefona modeli un tas nav konfigurēts interneta lietošanai, nosūti pieprasījuma īsziņu PG uz numuru 1688. Atbildes īsziņā saņemsi konfigurācijas parametrus, kas jāsaglabā telefona atmiņā. Ja tavs telefons nenodrošina parametru saņemšanu ar īsziņas palīdzību, parametru konfigurācija jāveic patstāvīgi.

   • LMT interneta pakalpojumi piedāvā plašas izmantošanas iespējas, tomēr, lai visiem klientiem nodrošinātu iespēju baudīt kvalitatīvus pakalpojumus, tie nav paredzēti tālākai pakalpojumu sniegšanai trešajām personām. Ja LMT pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt pakalpojuma sniegšanu. Lūdzam iepazīties ar LMT pakalpojumu godīgas lietošanas principiem.

   • Citās EEZ valstīs ārpus Latvijas godīgas lietošanas apjomu atbilstoši Eiropas Savienības Viesabonēšanas regulai nosaka ES Godīgas lietošanas noteikumi (Fair Usage Policy). Šis apjoms periodiski mainās. Lūdzam sekot līdzi informācijai LMT mājaslapā.

   • Tev ir iespēja jebkurā EEZ valstī izvēlēties arī internetu ar tarifu par vienību (maksa par MB – 0.05 €).
   • Sakarā ar būtiskām izmaiņām iekļauto pakalpojumu apjomā, līdz 01.04.2017. piemērotās atlaides un speciālie nosacījumi turpmāk netiek piemēroti jaunajam “Internets telefonā” pakalpojumam.
   • LMT interneta uzskaites sistēma ir balstīta uz 1024 MB uzskaites modeli.
   • Ja nevēlies izmantot priekšrocības, ko sniedz internets telefonā, pakalpojumu var atslēgt Mans LMT. Ja vēlies mainīt interneta apjomu uz mazāku, to var izdarīt vienu reizi kalendārā mēneša laikā.
   • Ikvienam LMT klientam ir iespēja izmantot Mobilā satura pakalpojumus un Mobilā maksājuma priekšrocības.

   • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pakalpojuma “Internets telefonā” ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto datu aizsardzību un tiesībām datu apstrādes jomā pieejamaLMT privātuma politikā.

   • Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas LMT pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.


   Visas maksas norādītas € bez PVN.