Palīdzība

   Internets biznesam

   Jauniem apgriezieniem tavā uzņēmumā

   Progresīvs bezvadu internets tavā birojā, veikalā, noliktavā, kafejnīcā, ražotnē vai bākā... Piedāvājam mūsdienīgus risinājumus gan iekštelpām, gan skarbiem ārtelpu apstākļiem – lietū, sniegā, putekļos u.tml. LMT klientiem ir iespēja izvēlēties 4G vai 5G internetu – pārliecinies, ka atrodies jaudīgā 5G pārklājuma zonā un baudi tā priekšrocības!


   Iespējas un izmaksas

   Pieslēguma veids

   Internets biznesam Profesionālais
   Neierobežots internets+
   Neierobežots internets+ (līgums 12 mēn.)
   Pieslēguma mēneša maksa39.00 €/mēn.23.99 €/mēn.19.99 €/mēn.*
   Līguma termiņšBeztermiņaBeztermiņa12 mēn.
   RūterisBezmaksas**    Bezmaksas**    

   Bezmaksas**

   Lejupielādes vidējais ātrums 4G tīklā***20 Mbit/s20 Mbit/s20 Mbit/s
   Augšupielādes vidējais ātrums 4G tīklā5 Mbit/s5 Mbit/s5 Mbit/s
   Augšupielādes garantētais ātrums 4G tīklā2 Mbit/s
   Biznesa APN****IrIrIr
   Fiksētā adrese*****
   - IPv4
   - IPv6

   0.00 €/mēn.
   0.00 €/mēn.

   5.83 €/mēn.
   1.00 €/mēn.

   5.83 €/mēn.
   1.00 €/mēn.


   * Minimālais pieslēguma "Neierobežots internets+" izmantošanas periods – 12 mēneši. Pēc tam stājas spēkā standarta maksa – 23.99 €/mēn. vai Piedāvājums biznesam maksa (ja ir pieslēgts). Ja pieslēgums tiek anulēts pirmā gada laikā, pirmajā mēnesī jāsamaksā minimālā termiņa maksa 64.32 € apmērā, katrā nākamajā mēnesī šī maksa samazinās par 5.36 €.

   ** LMT nodrošina Internets biznesam lietošanai nepieciešamās iekārtas bez maksas klienta norādītajā adresē. Iekārtas ir LMT īpašums, lūdzam iepazīties ar lietošanas nosacījumiem un izturēties pret tām saudzīgi.

   *** Vidējais interneta ātrums normālas tīkla noslodzes gadījumā, neatrodoties kustībā.

   **** Lai izmantotu Biznesa APN, rūtera vadības vidē APN jānomaina uz šādu: bizness.lmt.lv.

   ***** Pieslēgt fiksēto adresi var LMT klientu centrā vai pie sava klientu konsultanta.


   Kā sākt lietot

   Līgums

   Lai sāktu lietot pieslēgumu "Internets biznesam", noslēgsim LMT pakalpojumu līgumu. Piesakies tepat mājaslapā, tuvākajā LMT klientu centrā vai pie sava klientu konsultanta.


   Ierīkošana

   Uzstādīt rūteri vari pats vai, ja vēlies, profesionāls meistars uzstādīs rūteri un piemeklēs individuālu risinājumu labākās kvalitātes nodrošināšanai.


   Līguma kopsavilkums

   Internets biznesam Profesionālais

   Neierobežots internets+

   Neierobežots internets+ (līgums 12 mēn.)


   Svarīgi zināt

   • Neatkarīgi no pieslēguma veida lejupielādes vidējais ātrums 3G tīklā ir 4 Mbit/s.
   • LMT interneta pakalpojumos ir iekļauts kiberdrošības risinājums. Lūdzam iepazīties ar risinājuma aprakstu!
   • Ja LMT pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt noteikta pakalpojuma sniegšanu.
   • Norādītais pieslēgumu interneta ātrums nodrošina pilnvērtīgu interneta lapu pārlūkošanu, e-pastu un citu interneta iespēju izmantošanu.
   • Šeit tu atradīsi dažādus jautājumus un izsmeļošas atbildes par datu pārraides tehnoloģijām un īpatnībām, kā arī par elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitāti, t.sk. lejupielādes un augšupielādes ātrumiem.
   • Ikvienam LMT klientam, izņemot fiksēto pieslēgumu lietotājus, ir iespēja izmantot Mobilā satura pakalpojumus un Mobilā maksājuma priekšrocības. Maksa par īsziņām (0.01 €/gab.) un paaugstinātas maksas pakalpojumiem neietilpst fiksētajā mēneša maksā.
   • Lai nodrošinātu savu datu un rūtera drošību, vienmēr veic iekārtas ražotāja uzstādītās paroles maiņu uz tikai tev zināmu simbolu kombināciju un neaizmirsti to izdarīt atkārtoti, ja iekārtai ir veikta rūpnīcas iestatījumu atjaunināšana. Tāpat aicinām vienmēr parūpēties arī par savu galiekārtu (datora, telefona, planšetes) drošību, nodrošinot ekrāna bloķēšanu.
   • Maksa par īsziņām un paaugstinātas maksas pakalpojumiem neietilpst fiksētajā mēneša maksā. Fiksētajiem pieslēgumiem īsziņas nav pieejamas.
   • Pieslēgums "Internets biznesam" ir spēkā tikai Latvijā.
   • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pakalpojuma "Internets biznesam" ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp  noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto datu aizsardzību un tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.
   • Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas LMT pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.


   Visas maksas norādītas € bez PVN.