Palīdzība

   Brīvība Eiropā VIP

   Izvēlies tarifu plānu "Brīvība Eiropā VIP" – šeit ir viss, kas vajadzīgs pilnīgai brīvībai!


   • Neierobežoti zvani un īsziņas Latvijā

   • Iekļauti starptautiskie zvani no Latvijas uz jebkuru EEZ valsti*

   • EEZ valstīs neierobežoti zvani uz Latviju un citām EEZ valstīm**

   • EEZ valstīs neierobežota zvanu saņemšana un īsziņas uz visām pasaules valstīm

   • Neierobežots internets Latvijā un 54 GB mēnesī citās EEZ valstīs***

   Kā pieslēgt

   • LMT klienti šo tarifu plānu var pieslēgt, nosūtot īsziņu**** EUV uz numuru 1667, jebkurā LMT klientu centrā, kā arī zvanot pa LMT bezmaksas informatīvo tālruni 80768076.

   • Ja vēl neesi LMT klients, pievienojies mums tepat internetā!

   Kā darbojas

   Aizmirsti par minūšu skaitīšanu un neplānotām izmaksām – jūties brīvi gan Latvijā, gan citur Eiropā! Tavā rīcībā ir īsziņas un vietējās un starptautiskās sarunas EEZ valstu ietvaros bez apjoma ierobežojuma, kā arī internets Latvijā un visās EEZ valstīs.


   Kā palielināt interneta apjomu ārzemēs

   Kad būsi iztērējis "Brīvība Eiropā VIP" iekļauto internetu, valstīs, kur pieejams Internets ceļojumā, varēsi iegādāties papildu interneta apjomu vai arī izvēlēties maksu par patērētajiem MB. Pārējās pasaules valstīs piedāvājam maksu par MB.


   Izmaksas

   Mēneša maksa 49.59 € ir nemainīga. Izmaksas var palielināties tikai šādos gadījumos:

   • ja no Latvijas zvani uz ārvalstīm, kas neietilpst EEZ, lūdzu, iepazīsties ar Starptautisko zvanu tarifiem;

   • ja no kādas EEZ valsts zvani uz valstīm, kas neietilpst EEZ;
   • ja lieto savu telefonu ārpus EEZ valstīm;
   • ja ārvalstīs veic zvanus ar atzvana palīdzību;
   • ja izmanto paaugstinātas maksas pakalpojumus (piemēram, zvani uz uzziņu vai paaugstinātas maksas numuriem, pasūti draugiem.lv statistiku u.tml.). Ja dodies uz ārzemēm ārpus EEZ, lūdzam iepazīties ar tarifiem ārvalstīs.

   Līguma kopsavilkums


   Svarīgi zināt

   • Lai noskaidrotu informāciju par norunātajām minūtēm, nosūtītajām īsziņām un summu par izmantotajiem pakalpojumiem Latvijā, ienāc Mans LMT vai sūti īsziņu i uz numuru 29319999.

   • Mēneša maksa tiek aprēķināta reizi mēnesī par visu periodu no tarifu plāna pieslēgšanas dienas. Piemēram, ja “Brīvību Eiropā VIP” pieslēdz 17. datumā, tad periods ilgs līdz nākamā mēneša 16. datumam. Ja perioda vidū nolem mainīt tarifu plānu, ņem vērā, ka līdz perioda beigām būs spēkā esošā tarifu plāna nosacījumi un maksa, bet jaunā tarifu plāna nosacījumi būs pieejami tikai ar nākamā perioda pirmo dienu.
   • Ikvienam LMT klientam ir saistoši LMT pakalpojumu godīgas lietošanas principi.

   • Ikvienam LMT klientam ir iespēja izmantot Mobilā satura pakalpojumus un Mobilā maksājuma priekšrocības.

   • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Tarifu plāna "Brīvība Eiropā VIP" ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto datu aizsardzību un tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.

   • Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas LMT pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.

   * Izņemot zvanus uz ārvalstu paaugstinātas maksas numuriem Beļģijā, Francijā, Igaunijā, Čehijā, Īrijā, Lielbritānijā, Slovēnijā (maksa 0.19 €/min).

   ** Mobilie un fiksētie tīkli, izņemot informatīvos dienestus, bezmaksas tālruņus un paaugstinātas maksas pakalpojumus.

   *** Citās EEZ valstīs ārpus Latvijas godīgas lietošanas apjomu atbilstoši Eiropas Savienības Viesabonēšanas regulai nosaka ES Godīgas lietošanas noteikumi (Fair Usage Policy). Šis apjoms periodiski mainās. Lūdzam sekot līdzi informācijai LMT mājaslapā.

   **** Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.


   Visas maksas norādītas € bez PVN.