Palīdzība

   2005. gada 24. februāris

   LMT turpina atbalstīt Latvijas Olimpisko komiteju

   Ceturtdien - 24.februārī Latvijas Mobilā Telefona (LMT) prezidents Juris Binde parakstīja sadarbības līgumu ar Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidentu Aldonu Vrubļevski. Jau deviņus gadus LMT atbalsta olimpisko kustību Latvijā.

   Līgums paredz turpināt veiksmīgi uzsākto sadarbību. Līdzekļu izmantošanas virzieni paredz atbalstīt LOK izstrādātās sporta attīstības programmas, īpaši Olimpiskās kustības jaunatnes programmu, kura nodrošina jauniešiem piedalīšanos Latvijas un Eiropas jaunatnes olimpiādēs. Sadarbība starp LMT un LOK notiks arī Olimpiskās komandas sagatavošanā startam Olimpiskajās ziemas spēlēs Turīnā.

   Vērtējot LMT ilggadējo atbalstu sportam Juris Binde norādīja, ka: „Sportam un mobilajām telekomunikācijām var atrast daudz kopēju īpašību. Piemēram, dinamisms, spēks un nepārtraukta attīstība. Tāpēc nav nejaušība, ka LMT sadarbības partneris jau devīto gadu ir LOK. Mēs augstu vērtējam to ieguldījumu, ko sports dod veselīgas un daudzpusīgi attīstītas sabiedrības veidošanā - ļauj jauniešiem audzināt raksturu un spēku, attur no kaitīgiem ieradumiem. Savukārt panākumi starptautiskajā arēnā ir viens no veiksmīgākajiem valsts prestiža spodrinātājiem un atpazīstamības veidotājiem. Tāpēc mūsu ilggadējs atbalsts ir vērsts gan uz augstas klases sportistiem, gan arī uz tiem, kam „lielās” olimpiādes vēl priekšā.”

   Savukārt Aldons Vrubļevskis izteica cerību , ka arī turpmāk visai Latvijas olimpiskajai saimei nozīmīgā sadarbība starp LMT un LOK turpināsies un nesīs jaunus rezultātus.

   „Tikko noslēgtais līgums sniegs atbalstu mūsu sporta programmām. Ilggadējā sadarbība ar LMT ir veicinājusi mūsu olimpiešu un jauno sportistu izaugsmi, liekot Latvijas vārdam izskanēt tālu pasaulē. Ne mazāk svarīgs ir LMT ieguldījums sporta un Olimpiskās kustības vērtību un ideju popularizēšanā jaunatnes vidū,” apliecināja LOK prezidents.

   Dalīties ar saiti