Palīdzība

   2000. gada 5. jūnijs

   WAP tālruņu izvēle kļūst plašāka

   Latvijā saņemta pirmā Siemens C35i mobilo tālruņu partija. Šis ir pirmais Siemens GSM tālrunis, kas testēts darbam ar LMT WAP un atzīts par piemērotu pakalpojuma pilnvērtīgai izmantošanai. Jaunā tālruņa vidējā cena dīleru veikalos būs Ls 150-160.

   "WAP tālruņu popularitāte aug aizvien straujāk", uzskata LMT komercdirektors Andris Forstmanis. "Arvien vairāk firmu izrāda interesi par iespējām piedāvāt savus pakalpojumus WAP vidē, līdz ar to pieaug pielietojuma iespējas tālruņu īpašniekiem."

   Jau tagad WAP formātā pieejami LMT pakalpojumu apraksti, abonentu apkalpošanas centru tālruņi, adreses un darbalaiki, svarīgākie laikraksta "Diena" jaunumi un sporta ziņas, bezmaksas elektroniskā pasta servisa Inbox.lv e-pasts, Lursoft uzņēmumu datu bāze, kino jaunumi, horoskopi, kā arī vairāku mobilo tālruņu veikalu piedāvājums. Ārvalstu WAP Internet lapu skaits jau mērāms tūkstošos.

   Šovasar gaidāmi vēl vairāku ražotāju jauni tālruņu modeļi, kas atbalsta WAP Internet protokolu - Ericsson R320s, Motorola T2288, V2288, P7389, Siemens S35i un Siemens M35i. Līdz šim vienīgais Latvijā pieejamais WAP telefons bija Nokia 7110.

   Dalīties ar saiti