Palīdzība

   2000. gada 16. novembris

   Rēzeknē atklāj LMTabonentu apkalpošanas centru

   Ceturtdien, 16. novembrī, Rēzeknē Latgales ielā 28, svinīgi tiks atklāts Latvijas Mobilā Telefona abonentu apkalpošanas centrs. Jaunais AAC Rēzeknē uzlabos abonentu apkalpošanas kvalitāti un sniegs papildus ērtības LMT abonentiem ne tikai pilsētā, bet visā Rēzeknes rajonā. Latgalē tas jau ir otrais LMT AAC. Pagājušā gada nogalē darbu sāka abonentu apkalpošanas centrs Daugavpilī, Ģimnāzijas ielā 34/36. Pavisam LMT ir 11 abonentu apkalpošanas centri, seši no tiem atrodas Rīgā, pa vienam Ventspilī, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā un tagad arī Rēzeknē.

   LMT filiāle Rēzeknē atrodas vēsturiskā ēkā, kas ir Latvijas arhitektūras un kultūras piemineklis. Atklāšanā piedalīsies Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Jukna un LMT prezidents Juris Binde. Jaunā AAC atklāšanai veltītās preses konferences laikā Juris Binde un Rēzeknes rajona padomes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs parakstīs vienošanos par LMT finansiālu atbalstu topošajam Rēzeknes reģionālajam acu centram Rēzeknē.

   No 20. novembra jaunatvērtajā abonentu apkalpošanas centrā būs pieejams viss LMT serviss – pakalpojumu pieslēgšana, informācija un norēķini. Centrs strādās darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, bet sestdienās un svētdienās būs slēgts.

   Novembra sākumā LMT bija 260 000 abonentu, tas ir 10,9% Latvijas iedzīvotāju.

   Dalīties ar saiti