Palīdzība

   2002. gada 9. augusts

   Piedaloties aptaujā, LMT klienti varēs laimēt automašīnu Mazda 6

   LMT rīko ikgadējo klientu aptauju, kurā var iesaistīties visi uzņēmuma abonenti un OKartes lietotāji, vienlaicīgi piedaloties arī jaunas automašīnas Mazda 6 izlozē.

   Klientu aptauju "Latvijas Mobilais Telefons" rīko regulāri jau vairākus gadus. Šīs aptaujas mērķis ir palīdzēt labāk izprast vairāk nekā 400 000 LMT klientu dažādās vajadzības, kā arī pilnveidot uzņēmuma pakalpojumus un darbību atbilstoši klientu vajadzībām. LMT klientu atsaucība, piedaloties uzņēmuma rīkotajās aptaujās, vienmēr ir bijusi ļoti augsta un rezultatīva.

   Aptaujas anketas abonenti saņems pa pastu kopā ar rēķiniem, taču tās var saņemt arī visos LMT abonentu apkalpošanas centros vai izdrukāt no LMT mājas lapas, kā arī aizpildīt tieši LMT mājas lapā Internetā: www.lmt.lv. Aizpildīto anketu līdz 6. septembrim jānogādā jebkurā no LMT Abonentu apkalpošanas centriem vai jānosūta pa pastu adresātam "Latvijas Mobilais Telefons, Ropažu ielā 6, Rīga, LV-1039", uz aploksnes norādot "Auto LMT klientam!". Par katru telefona numuru var aizpildīt tikai vienu anketu.

   Papildus galvenajai balvai - automašīnai Mazda 6, tiks izlozēts viens mobilais tālrunis Nokia 6310i, pieci Nokia 5210 un pieci Samsung R210 mobilie tālruņi, kā arī 30 lietussargi ar LMT simboliku. Loterijas izlozes rezultāti tiks publicēti 7. oktobrī laikrakstā "Diena" un "Čas".

   Ar loterijas noteikumiem var iepazīties LMT abonentu apkalpošanas centros vai LMT un OKatres mājas lapās Internetā. Rīgā atrodas pieci LMT abonentu apkalpošanas centri: Ropažu ielā 6, Vienības gatvē 51, Dzelzavas ielā 17, Raiņa bulvārī 25, Brīvības ielā 55 un lidostā "Rīga". Reģionālie centri atrodas Daugavpilī, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā un Ventspilī.

   Dalīties ar saiti