Palīdzība

   2011. gada 19. aprīlis

   Mobilie svētku apsveikumi kļūst aizvien populārāki

   Teksta, skaņas un attēla sūtīšanas iespējas jeb MMS ir kļuvusi par mūsdienīgu alternatīvu tradicionālajām apsveikuma kartītēm. Latvijas Mobilā Telefona (LMT) apkopotie dati liecina, ka MMS formāta apsveikumi ir īpaši iecienīti svētku laikā – Lieldienās, 8. martā, Ziemassvētkos, Jaunajā gadā un citos svētkos. Kā liecina statistika, LMT tīklā šā gada Valentīna dienā un īsi pirms tās tika nosūtītas kopumā 66 tūkst. MMS. Aktīva MMS sūtīšana notika arī 8.martā, kad MMS skaits sasniedza 17 tūkst., kas ir tikai par 1,8% mazāk nekā Vecgada vakarā. Vidēji 72% no visiem MMS tiek sūtīti no mobilā telefona, bet 28% - no interneta.

   LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis Dinamiskais laiks un mūsdienu cilvēku straujais dzīves ritms pieprasa arī atbilstošus komunikāciju risinājumus, kas ļauj cilvēkiem tūlīt un tagad dalīties informācijā un emocijās. Tāpēc arvien vairāk LMT klientu izvēlas svētkos un īpašos brīžos savus draugus un tuviniekus sveikt ar krāsainu un skanīgu MMS starpniecību. Paredzam, ka šī gada Lieldienas arī nebūs izņēmums, tāpēc LMT ir sagatavojis īpašu svētku apsveikumu galeriju.

   Tuvojoties Lieldienām, LMT mājas lapā MMS attēlu galerija papildināta ar Lieldienu tematikai atbilstošiem attēliem, ko lietotājs var saglabāt savā telefonā un nosūtīt kā MMS no telefona. LMT WAP lapā m.lmt.lv ir pieejams īpašs satura piedāvājums – bildes, ticējumi, dzejolīši, spēles.

   LMT ir lielākais mobilo sakaru operators Latvijā ar plašāko tīkla pārklājumu un LMT mobilais internets ir pieejams visā tīkla pārklājuma zonā, kas ir 99% Latvijas teritorijas. Šī gada pirmajā ceturksnī LMT jau uzstādījis 110 jaunas 3G stacijas visā Latvijā, tā turpinot intensīvi modernizēt jaunās paaudzes sakaru tīklu. Pašlaik ātrgaitas 3G tīkla pārklājums sasniedzis 80%, bet līdz gada beigām tas būs pieejams vairāk nekā 90% Latvijas teritorijas.

   Kopš LMT dibināšanas kopējie kapitālieguldījumi sasnieguši gandrīz 300 miljonus latu, turklāt katru gadu LMT iegulda mobilo sakaru tīkla attīstībā ievērojami vairāk līdzekļu nekā konkurenti. Tas ļāvis izveidot vienu no modernākajiem sakaru tīkliem Eiropā, kas nodrošina augstu pakalpojumu kvalitāti. Šogad LMT palielinājis investīcijas līdz 18 miljoniem latu. Savukārt 20 gadu laikā LMT valstij nodokļos samaksājis vairāk nekā 350 miljonus latu un dividendēs, tai skaitā pastarpināti, vairāk nekā 215 miljonus latus. Kā augsts novērtējums LMT darbam, pērn saņemti arī virkne apbalvojumu. LMT jau otro gadu ir Reputācijas topa līderis valstī un atrodas Latvijas patērētāju Mīlētāko zīmolu topa virsotnē. Pēdējo gadu laikā LMT ir arī Latvijas iekārojamāko darba devēju topa virsotnē.

   Dalīties ar saiti