Palīdzība

   2008. gada 8. augusts

   LMT jau 900 bāzes stacijas

   Lai gan Latvijas Mobilajam telefonam jau ir plašākais mobilo sakaru tīkls Latvijā, uzņēmums turpina ieguldīt tīkla attīstībā un šonedēļ uzstādīta jau deviņsimtā LMT bāzes stacija. Šogad kopumā uzstādītas 75 bāzes stacijas - tas ir vairāk kā 2 bāzes stacijas nedēļā.

   Īpaša uzmanību LMT velta tā sauktā 3G tīkla paplašināšanai, uzstādot UMTS bāzes stacijas. Tās nodrošina ātrgaitas datu pārraides iespējas mobilo sakaru tīklā. Ar LMT bezvadu pieslēgumu datoram iBirojs internets pieejams visā LMT pārklājuma zonā, kas ir vairāk kā 99% Latvijas teritorijas. Turklāt iBiroja interneta ātrums 3G tīkla zonā ir līdz pat 3,6 megabitiem sekundē, kas ir līdzvērtīgs platjoslas interneta risinājumiem.

   LMT viceprezidents Andris Forstmanis: „Kā tehnoloģiju līderim LMT ir svarīgi pēc iespējas plašāku iedzīvotāju loku nodrošināt ar modernākajiem mobilo sakaru pakalpojumiem nemainīgi augstā kvalitātē. LMT ir plašākais UMTS ātrgaitas mobilo sakaru tīkls ar vairāk kā 300 bāzes stacijām visā Latvijā, kas ir priekšnoteikums ērtai un ātrai mobilā interneta lietošanai gan ar tālruni, gan ar portatīvo datoru. Mēs pirmie Baltijā testējam digitālo televīziju mobilajiem tālruņiem, kā arī piedāvājam vairākus citus modernus mobilo sakaru risinājumus.”

   LMT investīcijas tīkla attīstībā ir lielākas kā konkurentiem. Tāpēc neizpaliek arī rezultāti – pēdējie Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) veiktie mobilo sakaru operatoru kvalitātes mērījumi apliecina, ka LMT tīkls ir kvalitatīvākais visos galvenajos parametros.

   Kopš LMT dibināšanas kopējie kapitālieguldījumi pārsnieguši pārsniedz 250 miljonus latu. Šīs investīcijas ļāvušas LMT izveidot vienu no modernākajiem mobilo sakaru tīkliem Eiropā.

   Dalīties ar saiti