Palīdzība

   1999. gada 30. jūnijs

   LMT abonentiem jaunas iespējas ērtākai un lētākai telefona lietošanai

   Atbilstoši uzņēmuma stratēģijai padarīt mobilā telefona lietošanu ērtāku un lētāku un līdz ar to pieejamāku aizvien plašākam iedzīvotāju lokam, "Latvijas Mobilais Telefons" no 1. jūlija ievieš ekonomiskā tarifa izvēli "Piezvani man". LMT abonentiem, kas izvēlēsies jauno tarifu, mēneša abonēšanas maksā (Ls 4.90) ir iekļautas 15 bezmaksas sarunu minūtes ar jebkuru telefonu Latvijā. Sākot ar 16. minūti, tarifs darbdienās no plkst. 7 līdz 20 ir 0.19 Ls/min, pārējā laikā - 0.15 Ls/min."Piezvani man" ir izdevīgs tiem mobilā telefona lietotājiem, kuri vēlas būt vienmēr sazvanāmi, bet paši zvana maz un kuru mēneša rēķins (abonēšana un sarunas) ir apmēram Ls 8.

   Kopš 14. jūnija darbojas "Vietējais pieslēgums+", kas dod iespēju GSM vietējā pieslēguma abonentiem, nepaaugstinot abonēšanas maksu, zvanīt uz ārzemēm, atrodoties Latvijā. Ārpus Latvijas ar šo pieslēgumu telefonu lietot nevar.

   Kopš jūnija vidus papildināta arī īsziņu sērija "Atceries!". Tagad LMT GSM abonenti uz tālruņu displejiem sev izdevīgā laikā var saņemt gan aktuālo laika prognozi, gan nedēļas horoskopu.

   LMT GSM telekomunikāciju tīkls nodrošina pārklājumu 43% Latvijas teritorijas, dodot iespēju 85% iedzīvotāju lietot GSM mobilos sakarus. NMT 450i tīkls noklāj 61% Latvijas teritorijas un savā dzīvesvietā to izmantot iespējams 85% valsts iedzīvotāju.

   Pašlaik LMT abonenti var izmantot savus tālruņus 129 GSM tīklos 61 valstī. Uzņēmumam ir vairāk nekā 144 000 abonentu, kas ir 5,9% no visiem Latvijas iedzīvotājiem.

   Dalīties ar saiti