Palīdzība

   2001. gada 1. novembris

   Galveno balvu LMT abonentu aptaujas loterijā iegūst Saldus rajona iedzīvotājs

   Noslēgusies LMT abonentu aptauja un loterija, kuras galveno balvu - automašīnu "Renault Laguna II" un mobilo telefonu “Nokia 6210” šodien saņem Saldus rajona iedzīvotājs Arvis Ēberliņš.

   Loterijā tika izlozēti arī seši mobilie telefoni un LMT pārsteiguma balvas. 26. oktobrī loterijas izloze tika rādīta telekanālā LNT, bet 29. oktobrī tās rezultāti tika publicēti laikrakstā "Diena" un "Čas". Katrs uzvarētājs par to tika informēts arī personīgi.

   Aptaujas mērķis ir labāk izzināt vairāk nekā 300 000 LMT abonentu vēlmes un vajadzības. Aptaujā un loterijā varēja piedalīties ikviens LMT abonents, aptaujas anketu nosūtot pa pastu vai iesniedzot to jebkurā LMT abonentu apkalpošanas centrā.

   LMT prezidents Juris Binde: “Abonentu aptaujas veicam regulāri jau sesto gadu. Uzņēmuma klienti labprāt atsaucas aicinājumam piedalīties aptaujā, jo tā ir ērta iespēja dot savu vērtējumu un ierosinājumus sadarbības turpmākai uzlabošanai. Abonentu ieteikumus noteikti ņemsim vērā, lai turpinātu mērķtiecīgi paplašināt tīkla pārklājumu, uzlabot abonentu apkalpošanas un piedāvāto pakalpojumu kvalitāti”.

   Šogad tika saņemtas 80 614 derīgas anketas, kas ir aptuveni divas reizes vairāk, nekā pagājušajā gadā. Aptaujas rezultāti pagaidām vēl tiek apkopoti, jo saņemto anketu skaits ir ļoti liels.

   Šā gada 15. oktobrī LMT klientu skaits bija 320 155 jeb 13,58% Latvijas iedzīvotāju.

   Dalīties ar saiti