Palīdzība

   2015. gada 8. jūnijs

   Tiks sveikti „LMT Latvijai” uzvarētāji

   Turpinot 2011. gadā sekmīgi aizsākto projektu konkursu „LMT Latvijai”, arī šogad LMT septiņās Latvijas pilsētās un novados – Cēsīs, Madonā, Dobelē, Rojā, Skrundā un Iecavā, kā arī Daugavpils novadā – sniedz iespēju īstenot vietējiem iedzīvotājiem nozīmīgas iniciatīvas.

   Martā izsludinātajā projektu konkursā „LMT Latvijai” varēja pieteikties ikviens iedzīvotājs, iedzīvotāju grupa, nevalstiska organizācija vai juridiska persona, kuru deklarētā vai juridiskā adrese ir konkrētajā pilsētā vai novadā. Kopumā konkursā tika iesniegti 89 projekti, kurus pirmajā kārtā vērtēja LMT un pašvaldību pārstāvji, taču otrajā – vietējie iedzīvotāji, balsojot par projektiem internetā, ar anketām un ar īsziņu palīdzību. Kopumā par visiem projektiem tika saņemti vairāk nekā 50 tūkstoši balsu.

   Konkursa balsojums ir noslēdzies, un rezultāti – apkopoti. Paldies visiem projektu iesniedzējiem, viņu atbalstītājiem un balsotājiem! Šonedēļ sveiksim konkursa uzvarētājus, kuri ar LMT piešķirto finansējumu realizēs savas ieceres.

   KONKURSA „LMT LATVIJAI” UZVARĒTĀJU APBALVOŠANA

   • 8. jūnijā – Daugavpils novadā
   • 9. jūnijā – Madonā un Cēsis
   • 10. jūnijā – Rojā
   • 11. jūnijā – Skrundā, Dobelē un Iecavā

   Apskaties, kuras no iecerēm tiks īstenotas.

   Dalīties ar saiti