Palīdzība

   2000. gada 6. oktobris

   Tiek atklāta izstāde "Sirsnīgas sarunas gadsimtu pilsētā"

   Atzīmējot LMT Neatkarības dienas 8. gadadienu (7. oktobrī aprit 8 gadi, kopš Rīgā tika uzstādīta pirmā mobilo sakaru centrāle), Latvijas Mobilais Telefons SIA galerijā Daugava 6. oktobrī atklāj mākslas darbu izstādi par tēmu "Sirsnīgas sarunas gadsimtu pilsētā". Šis projekts uzņēmumam ir kā turpinājums divus gadus atpakaļ aizsāktajai devīzei "Sirsnīgas sarunas", kā arī veltījums gadsimtu pilsētai Rīgai, kas jau nākošajā gadā svinēs savu 800. gadu jubileju. Lai gan parasti LMT asociējas ar modernām tehnoloģijām, tomēr, veidojot uzņēmuma tēlu, LMT vēlas uzsvērt, ka šīs tehnoloģijas ir domātas cilvēkiem, viņu ērtībām un pozitīvai saskarsmei sirsnīgās sarunās.

   Projekta ietvaros LMT organizēja sadarbību ar 12 pazīstamiem Latvijas māksliniekiem. Katrs no viņiem veidoja darbu sev mīļākajā tēlotājmākslas žanrā. Mākslinieki piedalījās izlozē, kurā katrs izlozēja to mēnesi, kuru vizualizē savā darbā. Daina Riņķe zīmēja janvāri, Andrejs Ameļkovičs - februāri, Ieva Iltnere - martu, Ritums Ivanovs gleznoja aprīli, Kaspars Zariņš - maiju, Boriss Bērziņš - jūniju, Daila Iltnere - jūliju, Vija Zariņa - augustu, Ģirts Muižnieks - septembri, Ieva Baklāne - oktobri, Kristaps Zariņš - novembri, Jānis Ziņģītis - decembri.

   Izstāde darbosies no 6. līdz 22. oktobrim mākslas galerijā "Daugava" Vecrīgā, Jāņa sētā 7. Izstāde būs devums arī Latvijas sabiedrībai un kultūrai, jo tā būs brīvi pieejama un to varēs apmeklēt katrs interesents.

   Ar izstādes ierīkošanu šis projekts nebeidzas. Tēma "Sirsnīgas sarunas gadsimtu pilsētā" un mākslas darbi turpinās dzīvot visa nākošā gada garumā mākslas kalendārā 2001. gadam, kurā izvietoti izstādes mākslinieku darbi un kurš tiks izdots LMT reprezentācijas vajadzībām.

   Dalīties ar saiti